10 kūrybiškų langų dekoravimo idėjų, kad namai būtų jaukesni!

Langų dekoravimo idėjos

SolemluxJei neseniai persikraustėte į naujus namus, kiekvienam langui galite suteikti naują išvaizdą. Galite naudoti užuolaidas, kilimėlius, žaliuzes, permatomas plokštes ir kt. Jei turite galimybę, stoglangiai ir dideli langai gali į jūsų kambarį įleisti daug šviesos. Jei norite patamsinti kambarį ir padaryti jį intymesnį, apsvarstykite galimybę uždengti langus. Užuolaidos yra akivaizdus pasirinkimas, jas galite naudoti įvairiais būdais. Galite jas užtraukti iš abiejų pusių, kad kambarys taptų jaukesnis, arba vieną pusę naudoti kaip dekoratyvinę dangą. Taip pat galite naudoti permatomas užuolaidas, kad į vidų patektų šviesa, bet vaizdas į lauką liktų atviras. Jei turite prancūziškas duris, pabandykite pakabinti užuolaidas tarp durų. Jei norite langams suteikti dekoratyvumo, galite naudoti lambrekenus. Volanas – tai užuolaidų tipas, uždengiantis užuolaidų galus. Taip pat galite išbandyti karnizus – karoliukų grandinėlę, kuri prilaiko užuolaidas nuo langų viršūnių.

Pridėkite spalvų

Jei norite pagyvinti kambarį, vienas iš geriausių būdų – langams suteikti spalvų. Dekoratyvinių užuolaidų, žaliuzių ir kitų langų uždengimų galite įsigyti beveik bet kokios spalvos. Pasirinkite tokią spalvą, kuri jūsų kambariui suteiks daugiau džiaugsmo ir jaukumo. Spalvotomis permatomomis užuolaidomis nedidelį plotą galite pagyvinti spalvomis. Jei turite didelius langus, spalvotomis užuolaidomis galite pakeisti viso kambario išvaizdą. Jei jums patinka spalvotų užuolaidų idėja, bet nenorite išleisti daug pinigų, apsvarstykite galimybę naudoti patalynės užvalkalus ir staltieses. Jų lengva rasti įvairių spalvų, jos nebrangios ir lengvai skalbiamos. Jei turite langus, pro kuriuos patenka daug saulės, galite naudoti užuolaidas arba žaliuzes, kurios blokuoja šviesą. Taip pat galite naudoti žaliuzes, atspindinčias saulės šviesą ir padedančias išlaikyti vėsą kambaryje.

Naudodami tamsesnius atspalvius suteikite tekstūros ir gilumo

Jei norite sukurti įmantresnę išvaizdą, galite langams suteikti tekstūros ir gylio naudodami tamsesnius atspalvius. Dažnai pasirenkama juoda spalva, nes tai neutrali spalva, kuri dera prie daugumos dalykų. Tačiau tai kraštutinis pasirinkimas, kuris gali netikti kiekvienam kambariui. Jei norite neutralesnio ir šviesesnio varianto, galite naudoti tamsiai mėlyną, rudą arba pilką spalvą. Kad sukurtumėte kontrastą, tamsesnes užuolaidas galite dėti į šviesesnį kambarį, o šviesesnes – į tamsesnį.

Šviesios spalvos

Jei turite didelius langus, nukreiptus į saulę, tikriausiai nenorite jų uždengti tamsiomis užuolaidomis ir žaliuzėmis. Vietoj to pabandykite naudoti šviesias spalvas, kad langai atspindėtų šviesą. Rinkitės šviesius audinius ir šviesios spalvos medvilnines užuolaidas. Taip pat galite naudoti širmas, kad praleistumėte šviesą, bet išlaikytumėte privatumą. Venkite tamsių spalvų ir sunkių audinių, kad kambarys atrodytų šviesus ir erdvus. Solemlux ir rinkos naujovės.

Daugiau informacijos: www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai-diena-naktis/kasetiniai-roletai-diena-naktis šiame puslapyje.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>