Automobilio nuoma kelionėms

Neužmirštami įspūdžiai iš kelionių automobiliu daugeliui jau ne naujiena. Šiuo metu labai populiari auto nuoma būtent kelionėms. Išnuomojamos transporto priemonės puikiai atitinka keliamus keliautojų reikalavimus. Tai patikimi ir patogūs automobiliai, kuriais važiuoti – vienas malonumas.

Kaip išsirinkti tinkamą automobilį kelionei? Pirmiausiai pagalvokite, kiek žmonių keliaus ir kokio pobūdžio kelionė planuojama. Galbūt, jei yra didelė šeima ar didelė draugų kompanija, tai jums reikalinga ne automobilių, o mikroautobusų nuoma? Tai labiau poilsinė kelionė, o gal planuojate pakeliui apsipirkti? Nuo to priklauso transporto priemonės dydis. Ne mažiau svarbus komfortas. Jei keliausite toliau, nei kaimyninės šalys, tai galvokite apie nuomojamą automobilį taip, kad jis jums būtų tarsi namai. Juk bus praleista daug valandų būtent važiuojant. Svarbu ir tai, kad būtų viskas kruopščiai suplanuota. Pasirinkite kelionės maršrutą, apgalvokite, kur ir, kiek kartų planuojate sustoti, kur nakvosite ir pan. Labai svarbu suplanuoti ir tai, ką norite pamatyti. Tiesa, planas nors ir būtinas, tačiau keliaujant automobiliu nebūtina jo griežtai laikytis. Tuo ir žavi tokios kelionės. Galima bus sustoti ir ilgiau pabūti patikusiame mieste ar grįžtant iš aplankytų šalių sustoti ir kelias dienas tiesiog pailsėti kaimyninėje šalyje prie ežero ar jūros.

Kad auto nuoma vis populiarėja nereikia stebėtis. Tai puiki paslauga. Tiesa, kad ja netektų nusivilti reikia žinoti į ką atkreipti dėmesį renkantis automobilį. Tas pats galioja ir domintis mikroautobusų nuoma. Žinoma, kad nuomositės apynaują ar visai naują transporto priemonę, tačiau nuo gedimų tai gali neišgelbėti. Kur jau kur, bet kelionėje sugedęs automobilis tikrai nieko nenudžiugins. Kai kurie keliautojai pataria prieš kelionę patikrinti techninę nuomojamo automobilio būklę. Tiesa, kai kurie pasikliauja tuo, kad sugedus nuomotojas padengs remonto išlaidas bei pasirūpins kitu automobiliu. Tiesa, tokios papildomos galimybės siūlomos ne visiems. Tad reikėtų atidžiai skaityti sutartį. Visuomet nuomos punkte patikrinkite automobilio išvaizdą, jei yra kokie defektai, tai būtinai juos pažymėkite tam skirtame dokumente. Taip reikia padaryti dėl to, kad neretai tenka girdėti skundus klientų, kurie automobilius grąžina į nuomos punktą apgadintus, nors jie teigia, kad tokius išsinuomojo, o nuomotojai atsako, kad taip nebuvo, tačiau jokiame dokumente tai nebuvo užfiksuota. Taip pat gerai, jei patikrinsite ar yra atsarginė padanga, vaistinėlė bei avarinis ženklas.

Keliauti ten, kur norima dabar labai paprasta. Surandame automobilio nuomos saloną ir išsinuomojame patikusį automobilį. Beliks tik mėgautis įspūdžiais, kurių kelionėje tikrai netruks. Tokios atostogos daug prasmingesnės, nei gulėjimas Lietuvos paplūdimyje.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Emilija

    Man tai atrodo, kad jau susiruošus keliauti su automobiliu, tai geriau rinktis tik savo, susitvarkyti techniskai automobili ir tikrai gausis mazesne kaina negu nuomotis, piltis kura ir bijot, jog dar kazka jam padarysi.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>