5 kūdikių produktai, kurie išgelbės jūsų gyvenimą!

Sauskelnių kuprinė

Jei turite naujagimį, žinote, kad sauskelnių keitimas gali būti nemalonus. Tačiau jei turėsite sauskelnių kuprinę, visas procesas bus daug lengvesnis. Sauskelnių kuprinė – tai kuprinė su specialiomis kišenėmis kūdikio daiktams, pavyzdžiui, sauskelnėms, kremams ir drabužėliams keisti. Sauskelnių kuprinės ypač naudingos keliaujant, trumpose išvykose arba jei norite pasiimti kūdikį į darbą. Jos taip pat puikiai tinka laikyti viską, ko reikia kūdikiui, po ranka ir tvarkingai. Kaip tikriausiai žinote, naujagimiai per dieną išmauna 10-12 sauskelnių. Tai reiškia, kad teks daug skalbti. Naudodami sauskelnių kuprinę viską, ko reikia kūdikiui, galėsite laikyti šalia savęs. Ilgainiui tai gerokai palengvins darbą. Naktipuodžiai ir rinkos tendencijos.

Laikmatis

KūdikisSusilaukę kūdikio greitai suprasite, kad yra labai mažai akimirkų, kai ko nors neveikiate. Gali atrodyti, kad visą laiką kažką darote – nuo maitinimo ir pervystymo iki kūdikio vedimo pasivaikščioti ar tiesiog sėdėjimo ir kalbėjimo. Būnant naujuoju tėvu gali būti sunku suspėti viską, ką reikia daryti, ypač jei prižiūrite ir mažylį. Čia praverčia laikmatis. Naudodami laikmatį galite sekti viską, ką turite daryti. Nesvarbu, ar norite užsirašyti maitinimą, sauskelnių keitimą, ar tiesiog priminti, kad reikia padaryti pertraukėlę ir atsikvėpti, laikmatis padės jums išlikti ant kojų.

Elektroninė kūdikio stebėjimo sistema

Jei auginate mažą kūdikį, tikriausiai esate girdėję apie "garso kūdikio stebėjimo sistemą". Tai prietaisas, leidžiantis klausytis kūdikio kambario. Tačiau ar esate girdėję apie "elektroninę kūdikių stebėjimo sistemą"? Tai iš esmės yra prietaisas, kuris leidžia matyti kūdikio kambarį ir kūdikį per išmanųjį telefoną. Tai reiškia, kad galite stebėti savo kūdikį iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu. Elektroninė kūdikio stebėjimo sistema yra puiki investicija naujų kūdikių tėvams. Ji leis jums jaustis labiau užtikrintiems, kai esate išvykę iš namų. Taip pat galėsite stebėti savo kūdikį, kai būsite namuose. Tai ypač naudinga daugiavaikių vaikų tėvams. Elektroninės kūdikių stebėjimo sistemos taip pat puikiai padeda išsimiegoti, kai rūpinatės nauju kūdikiu. Jos leidžia jums stebėti kūdikį, kol jis miega, nebūnant tame pačiame kambaryje.

Vežimėlis su įmontuotu dulkių siurbliu

Jei turite mažylį, tikriausiai pastebėjote, kad jis per labai trumpą laiką gali padaryti daug netvarkos. Tarp maisto, žaislų ir kitų daiktų gali atrodyti, kad visur yra purvo ir netvarkos. Jei auginate naujagimį ir mažylį, gali būti, kad neturite energijos dažnai siurbti. Dėl to namuose gali būti netvarkinga, o tai gali būti nesveika jūsų kūdikiui.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>