Apie aktyvų gyvenimą mieste

Nori sportuoti mieste? Gali rinktis: longboardai, riedlentės, riedučiai, dviračiai, pasivaikščiojimas su šunimis. Ką renkasi aktyvų gyvenimą gyvenantys miestiečiai?

Paulius, 24 metai

„Mėgstu ekstremalų sportą, tai darau ne miesto teritorijoje. Užsiimu skaidaivinimu, tai yra, šokinėjimu su parašiutu, taip pat kitokiomis ekstremaliomis, dažnai su transportu susijusiomis veiklomis. Mieste man labai patinka longboardai, riedučiai. Kartais būna net juokinga, nes neišsirenku, kokiu būdu keliauti iki universiteto. O net kai iki juo nevažiuoju, mėgstu skeitinti. Man atrodo, visi, kas mėgsta aktyvų gyvenimą, turėtų pagalvoti apie tai, kaip praturtinti sau dieną smagiausiu sportu. Nereikia ir užsiciklinti tik ant vienos priemonės. O labiausiai tai nesuprantu žmonių, kurie visada važinėja tik troleibusu ar mašina ir niekada neišbando nieko naujo. Čia tas pats, kas keliauti per restoraną su daugybe egzotiškų patiekalų ir visada ištikimai rinktis tik tuos pačius Šaltabarščius, nieko naujo neišbandant“, – sako Paulius.

Jurga, 19 metų

„Pastaruoju metu persimečiau ant longboardo. Mane sustabdyti sunku. Su riedučiais esu turėjus didelių traumų, kartą po lūžio nevaikščiojau 6 mėnesius. Bet kai atsigavau – dar labiau už ragų čiupau aktyvų gyvenimą. Man labai patinka judėti, tai tiesiog mano gyvybės, energijos šaltinis. Dėl to dabar ir stengiuiosi daugiau važinėti su longboardu, kurissėkmingai Vilniuje pakeitė įprastas riedlentes“, – sako mergina.

Simas, 14 metų

„Man labiausiai patinka dviračiai. Su dviračiu galiu greitai ir saugiai nuvažiuoti, kur man reikia. Tik nepatinka, kad turiu vežiotis tokią didelę spyną. Kartasi, kai susipykstu su tėvais arba draugais, norisi kažkaip išsitaškyt, kažką blogo kam nors padaryti, tiek būna pykčio ir energijos. Gal čia siaučia tos hormonų audros, nežinau. Bet sportas jas labai gerai nuima. Dėl to su dviračiu stengiuosi daug važinėti, judėti, nestabdyti savęs, leisti nuvažiuoti tokius atstumus dėl kurių paskui galėčiau didžiuotis. Turiu ir reikalingą aparatūrą kartu, kuri leidžia kažkaip geriau, greičiau pasiekti, ko noriu. Tikrai smagu, kad tėvai man padovanojo tokį dviratį. Jeigu jį kas nors pavogtų arba jeigu jis sulūžtų, tada susirasčiau darbą po pamokų ir susitaupyčiau naujam. Neįsivaizduoju gyvenimo be judesio. Tiesa, dabar labai svajoju, kad tėvai man nupirktų longboardą. Keli draugai turi šitą daiktą, tai atrodo visiška jėga, tiesiog naujas gyvenimo būdas. Tu tampi daug patrauklesniu merginoms, bet kartu esi toks nepagaunamas ir labai šaunus“.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>