Artėja rugsėjis, uniformų rengimosi metas

Jei dar neturite naujos aprangos artėjantiems mokslo metams – 8ToGo gali tapti jūsų mokykline uniforma! Internetinėje parduotuvėje galite patogiai išsirinkti tai, kas atrodo gražiausia bei tinkamiausia. Skandinaviško dizaino praktiškumas leis džiaugtis uniforma ilgiau nei perkant, tarkime, pigiausią kinišką produktą. Todėl tiesiog nustebsite, kaip kokybiškai ir gražiai jūs galite apsirengti.

Merginoms

Uniformos Lietuvoje turi itin ilgą ir keistą istoriją. Visų pirma, jos tapo ne tik kad madingos, bet ir būtinos, dar sovietmečiu. Tuo metu merginos privalėdavo dėvėti trumpus sijonėlius ir atitinkamai pasiūtus švarkelius, ryšėti kaspinus kasose. Tai galėjo tapti kompleksų priežastimi ne vienai apkūnesnei ar tiesiog gražiomis kojomis didžiuotis negalinčiai merginai. Vėliau, išsilaisvinus iš sąjungos, lietuviai tučtuojau anuliavo ir uniformų būtinybę. Tikriausiai atrodė, kad taip tapsime tikrai vakarietiški, o priespauda dėvėti uniformą liks praeityje. Laikui bėgant buvo pastebėta, kad uniformos tiek merginoms, tiek vaikinams, yra populiarios ir vakarų pasaulyje. Ypač prestižinėse, gerose mokyklose. Taigi, viena po kitos lietuviškos save gerai vertinančios mokyklos ir vėl įdiegė privalomą uniformų dėvėjimą. Žinoma, nusižengę šiam įstatymui jau nebėra taip griežtai baudžiami, tačiau reikalavimas dėvėti uniformą vis tiek išlieka. Jeigu esate kaip tik iš tos mokyklos ar gimnazijos, kuriose yra šis formalios aprangos reikalavimas, tuomet skandinaviško dizaino praktiškumas leis jums pastebėti, kaip visgi gali būti smagu dėvėti gražią ir kokybišką uniformą.

Vaikinams

Dažniausiai vaikinų uniformos būna mažiau dinamiškos, čia vyrauja santūresnis spalvų žaismas, yra daugiau formaliųjų elementų. Tačiau tiek vaikinams, tiek merginoms, uniforma gali būti graži bei kokybiška. Tad kam vargintis perkant iš turgaus pačią pigiausią, sintetinę, su kuria greitai suprakaituosite? Geriau iš karto pratinkite nuo jaunų dienų save prie aukštos kokybės ir dėvėkite tikrai gerą uniformą.

Kitiems

Uniformų dėvėjimas yra gana griežta formaliojo stiliaus atmaina. Tam tikra vienodą braižą turinti apranga visai grupei taikoma ir kitokiose aplinkose. Tarkime, medikų aprangos yra formalūs drabužiai, panašūs į uniformas. Taip pat ir kariškių, įvairių darbininkų, pramonės, fabrikų darbuotojų. Net ir įprastuose biuruose, jeigu dirbama tiesiogiai bendraujant su klientais, siekiama išlaikyti tam tikrus formalios aprangos standartus. Vyrai dėvi marškinius, švarkus, kaklaraiščius. Moterims gali pritikti kostiumėliai su sijonais arba taip pat kelnėmis. Galimi ir įvairūs sarafanai. Aukštos kokybės skandinaviški drabužiai gali pasiūlyti ir daugiau skirtingų aprangos komplektų, ne tik tuos pačius įprastus derinius, kuriuos ne kartą matėme tiek biuruose, tiek kitokiose vietose, kur būdinga formali apranga. Jeigu norite dirbti su gražiais ir mėgstamais drabužiais – leiskite sau juos išsirinkti.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>