Svarbiausios priemonės barzdai

Vis labiau džiugina stilingos barzdos, kurios populiarėja ir leidžia vyrams džiaugtis puikiu įvaizdžiu, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog susivėlusios, forma praradusios barzdos niekuomet nebuvo madingos. Tai reiškia, kad nusprendus užsiauginti veido plaukelius, juos reikės puoselėti ir skirti jiems daug daugiau dėmesio. Nuolat skusti barzdą atrodo ne itin smagu, bet ir barzdos priežiūra nėra tokia lengva. Norint gerai atrodyti, teks pasistengti, o jei dar nežinote ko gali prireikti, verta pasiskaityti ir atrasti reikiamas priemones.

Pirmiausia, kaip ir viskam, barzdai reikia prausiklio – specialaus šampūno. Daugelis galvoja, jog galima naudoti tokį patį šampūną koks naudojamas galvai ir tai yra pirmoji klaida barzdos priežiūroje. Galvai naudojamos priemonės gali būti per stiprios, kadangi veido oda yra kur kas jautresnė, todėl gali greitai susierzinti. Negana to ir barzdos plaukeliai gali išsausėti, pradėti veltis ir atrodyti negyvybingai. Jei jau auginate barzdai, pagalvokite apie tinkamas priemones, kurios bus efektyvios šimtu procentu. Švelnus barzdos šampūnas pašalins visus nešvarumus nedarant neigiamos įtakos veido odai. Geriausia rinktis tokias priemones, kurios turi drėkinamųjų komponentų. Nuo šampūnų neatskiriami ir kondicionieriai, kurie uždaro plaukelių žvynelius. Jie taip pat užtikrina, jog plaukeliai nesivels ir bus švelnesni, minkštesni, dėl ko barzda atrodys dar geriau. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Visgi, barzdos priežiūra nėra tik šampūnas ir kondicionierius. Reikia naudoti ir papildomas drėkinimo priemones, kurios padeda džiaugtis žvilgančia barzda, sveikais plaukeliais, kurie būna paklusnesni. Puikiai tokiam efektui tiks barzdos aliejus bei barzdos balzamas. Pasirinkti kurį naudoti galima pagal tai kas labiau patiems patinka. Turint ilgesnę barzdą, ją lengviau formuoti naudojant balzamą.

Įvaizdžiui padėti gali ir plaukų dažai, kai norisi suvienodinti barzdos plaukelių spalvą. Žinoma, reikia nepamiršti ir šukų, kurios reikalingos užsiauginus kiek ilgesnius plaukelius. Labai padėti gali ir speciali plaukų kirpimo mašinėlė, peiliukai ir, žinoma, depiliacijai skirtos putos tam, kad barzdos formavimas būtų kur kas lengvesnis.

Svarbiausia atrasti barzdos forma, kuri tinka prie veido ir nuolat ją palaikyti. Kartais pravartu apsilankyti pas barberius, kurie visapusiškai pasirūpins jūsų įvaizdžiu. Tuomet galima nesunkiai palaikyti salone įgytą įvaizdį ir namuose.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>