Dažniausios žiurkių ligos

Jeigu turite žiurkę, kuri yra nuostabus gyvūnas ir gali tapti Jūsų geriausiu draugu – tokiu atveju turite pasirūpinti ir veterinarijos klinikos telefono numeriu kuriuo galima skambinti tokiu atveju, kai Jūsų gyvūnui atsirado kokie nors sveikatos pakitimai. Veterinarijos klinika Pilaitėje šiuo metu laukia bet kokios rūšis gyvūnų. Ir nors dažniausiai galvojama, kad tik šunys sulauks pagalbos, tačiau tai nėra tiesa. Net ir žiurkės sulaukia tiek dėmesio, kiek joms reikia. Tik, žinoma, tam reikalingas geras veterinaras.

Bene dažniausiai problema su kuria tenka susidurti žiūrėkų turėtojams yra tai, kad jų augintiniai turi auglių. Tai tuo pačiu ir dažniausiai šių gyvūnų mirties priežastis. Tačiau siūlome labai nepergyventi. Tai tikrai nereiškia, kad ir Jūsų augintinio tai laukia. Gali būti, kad radus auglį jis bus labai sėkmingai išoperuotas, tik svarbiausia yra laiku pamatyti ir tuo pačiu kuo greičiau kreiptis į specialistus, kurie gali ne tik rasti diagnozę, tačiau taip pat ir pasirūpinti, kad ji būtų kuo greičiau išgydoma. Tiesa, ne visada ir ne visais atvejais galima operuoti pasitaiko tokių atvejų, kai operacija yra negalima. Žinoma, tai labai liūdna, tačiau visada reikia remtis veterinaro patarimais, kadangi jis geriausiai žino – kokios yra gyvūno galimybės.

Taip pat gana dažnai šie gyvūnai susiduria ir su mini erkutėmis, kurios gyvena po oda. Nors dažniausiai tokie atvejai labai sėkmingai išgydomi, tačiau gyvūnui jie kelia tikrai nemalonius jausmus. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra kuo skubiau kreiptis į veterinarą, kadangi tokiu atveju galima išspręsti net ir labai sudėtingas problemas. Su gerais medikais – viskas įmanoma, o kiekvieno šeimininko darbas yra pasirūpinti, kad nebūtų per daug užlaukta. Tai leis gyvūnui gerai ir greitai pasveikti.

Kad ir koks gyvūnas yra Jūsų namuose – šiuo metu sulaukti pagalbos, kuri reikalinga dėl jo sveikatos yra gana paprasta. Veterinarijos klinika Pilaitėje laukia visų, kurie nori būti ramūs dėl gyvūno sveikatos. Galiausiai – juk sveikata yra svarbiausia ir šiuo atveju ja turi pasirūpinti šeimininkas.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>