Gimtadienis sodyboje

Kartais galima pagalvoti, kad sodybu nuoma turėtų būti tik tokių žmonių reikalas, kurie mėgsta labai audringai linksmintis. Neva – nuvažiuosi į sodybą ir ten galėsi nevaldomai elgtis, išlaisvinti savo linksmybių ištroškusį vidinį gyvulį. Tačiau mums su draugais pavyko paneigti tokią nuomonę, kadangi mums sodybu noma pravertė visai kitokiais, kur kas gražesniais tikslais. Norite sužinoti, kaip viskas buvo? Skaitykite toliau.

Gimtadienis

Atėjo laikas pagalvoti apie savo gimtadienį. Beveik niekada jo nešvenčiu, gal dėl to, kad nekenčiu pasenti, o gal dėl to, kad norisi kažką įdomesnio nuveikti už tuos pinigus, už kuriuos organizuočiau šventę. Bet turbūt, kai tau sueina 40, imi galvoti, kad reikia labai vertinti tuos, kurie tave lydi metams bėgant, kurie būna kartu. Tai paprasti dalyką, paprasti mielo gyvenimo džiaugsmai, todėl draugus norisi mylėti, norisi su jais praleisti laiko. Todėl gimtadienį ir sugalvojau padaryti pagal tokias tradicijas, pagal kokias paprastai jie patys mėgsta švęsti. Visų pirma – sodybos nuoma. Antra – teminis vakarėlis. Trečia – daug maisto ir gėrimų. O visa kita – kaip man patinka.

Koncertas ir menai

Išnuomojau sodybą toliau nuo miesto, kad niekam nebūtų pagundos anksčiau grįžti namo. Taigi, tokiais paprastais būdais nutariau suteikti džiaugsmo savo mieliems draugams. Vien tik sodybos nuoma čia ne pagrindinis akcentas. Nors žinau tuos jų papročius ir norus – sprukti nuo civilizacijos kuo toliau ir ten pasprukus nuveikti kažką smagaus.

Pabandžiau suorganizuoti tokią programą, kad kiekvienam žmogui būtų, ką veikti. Kad kiekvienas jaustųsi laimingas ir realizavęs save. Tarkime, visi gavo galimybę kažką sukurti. Buvo daug visokių skirtingų veiklų. Šokiai, mankštos, piešimas, savęs pažinimo užsiėmimai, taip pat ir muzikavimas. Vakarą vainikavo puikus samdytos gitaristės koncertas. Kadangi buvo vasara, tai visi sėdėjo nuostabioje gamtoje, prie laužo, apsuptyje, tarsi paauglystėje, kai keliaudavome į skautų stovyklas ir ten smagiai leisdavome laiko, kupini romantikos. Kaip tik vaikystėje romantika mums ir būna įaugusi į kraują, o paskui prasideda sąskaitos, mokesčiai, visokie tokie formalumai, kurie visiškai užgožia ir nukonkuruoja romantiką. Tad šis gimtadienis man labai tuo ir patiko, kad jo metu aš prikėliau dvasią, kuri yra gyva mumyse visuose. Niekas negalėjo kalbėtis apie darbus. Visi turėjo improvizuoti ir iš savęs traukti kūrybinius gemalus. Ir pasirodo, kad kiekvienas galėjo tą padaryti, net ir tas, kas nesitikėjo, kad geba.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>