Ką žinoti renkantis butą?

Jei planuojate įsigyti naują butą, turite sau atsakyti į tikrai nemažai klausimų. Pradedant nuo to, kokiame mieste norite gyventi, ir baigiant tuo, į kurią pusę turėtų būti orientuoti jūsų buto langai. Apsilankę tinklapyje https://www.saulesbutai.eu galite pažvelgti į tai, kaip turi atrodyti šiuolaikiškas nekilnojamojo turto projektas. Butai įrengti ergonomiškai, atsižvelgiant į naujausias tendencijas, pasirinkta puiki lokacija (namai pastatyti mieste, tačiau aplink juos labai ramu), pagalvota apie infrastruktūrą ir gražią aplinką. Prisižiūrėjus tokių vaizdelių gali atrodyti, jog tai yra viskas ko jums reikia. Tačiau ar tikrai žinote ko jums reikia, ko tikėtis naujame bute? Pabandykime pažvelgti į svarbiausius dalykus, kuriuos turėtumėte apžvelgti renkantis naują butą.

Buto dydis – vienas svarbiausių dalykų

Labai svarbu tai, kiek bute yra kambarių ir kokia jo kvadratūra. Svarbu nepasirinkti nei per mažo, nei per didelio buto. Pirmuoju atveju jums paprasčiausiai truks vietos, namuose dažnai bus netvarka, jausitės nejaukiai, neturėsite kur pasikviesti svečių. Antruoju atveju, turėsite daug vietos, kuri jums iš tikrųjų nėra reikalinga, permokėsite už komunalinius patarnavimus.

Žinoma, renkantis butą labai svarbu viską gerai apgalvoti ir žvelgti į ateitį – juk tai nėra menkavertis pirkinys. Jei šiuo metu gyvenate dviese ir neturite vaikų, jums tikriausiai puikiausiai pakaks ir 2 kambarių buto. Tačiau jei planuojate šeimos pagausėjimą i greitu metu susilauksite 1 ar net 2 vaikų, gyvenimas 2 kambarių bute gali tapti tikru pragaru.

Gerai apsvarstykite lokaciją

Kuo butas arčiau miesto centro, tuo jo kaina didesnė. Tai universali taisyklė, galinti turėti įvairiausių išimčių. Tačiau arčiau centro ne visuomet reiškia geriau. Būtinai pasverkite tai, kiek jums svarbu gyventi šalia centro ar pačiame centre, ir ar tikrai esate pasiryžę už tai mokėti papildomus pinigus. Taip pat nepamirškite ir papildomų išlaidų, susijusių su buto lokacija. Jei gyvensite centre, greičiausiai turėsite problemų su automobilio parkavimu, tačiau galėsite labai patogiai naudotis viešuoju miesto transportu. Visiškai atvirkščiai bus tuo atveju, jei gyvensite atokiau nuo miesto šurmulio – su parkavimu greičiausiai neturėsite jokių problemų, tačiau naudotis viešuoju transportu bus ne taip patogu ir turėsite išleisti daugiau pinigų kurui, kurį pilsite į nuosavą automobilį.

Atkreipkite dėmesį į infrastruktūrą

Tam, kad gyvenimas būtų patogus, šalia namų turėtų būti viskas ko reikia. Atkreipkite dėmesį į tai, kur yra artimiausios parduotuvės, poliklinika, vaikų darželiai ir mokyklos, viešojo transporto stotelės. Tai irgi labai svarbu.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Tadas

    Manau prieš renkantsi butą, dar labai svarbu pasidomėti dėl parkavimosi vietos. Labai svarbu, jog ji būtų patogi, saugi, kurioje būtų pakeliami garazo vartai.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>