Kaip pasirinkti tinkamą SEO agentūrą?

Seo paslaugų teikimas yra aktualus kone kiekvienam internetinės svetainės savininkui, tad nieko keisto, kad vis dažniau yra ieškoma tikrai gerų seo (search engine optimisation) specialistų. Šiandien šių paslaugų teikimą siūlo tikrai daug bendrovių, todėl labai svarbu neskubėti apsispręsti, ir pirmiausia įvertinti, ar seo agentūra tikrai gali padėti pasiekti pageidaujamų rezultatų. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti ieškant geriausių pasirinkimų?

Seo agentūros atlikti darbai

Didžioji dalis seo paslaugas teikiančių kompanijų turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama visa svarbiausia informacija, susijusi su paslaugų teikimu. Čia gana dažnai yra nurodoma, kokia yra seo specialistų darbo patirtis, ir su kokiomis kompanijomis jiems yra tekę bendradarbiauti. Natūralu, kad puikiai atliktais darbais visuomet norisi pasigirti, todėl tai jums gali padėti įvertinti seo specialistų profesionalumą.

Klientų atsiliepimai

Taip pat gali būti aktualu pasidomėti, kaip seo agentūra yra vertinama klientų. Įprastai klientų atsiliepimų galima rasti naršant internetinėje erdvėje ar lankantis paslaugų teikėjų socialinių tinklalapių paskyrose. Žinoma, jei rastumėte vieną kitą prastą atsiliepimą, tai nebūtinai reikš, kad seo specialistai netinkamai vykdo savo pareigas, tačiau tuomet, jei didžioji dalis klientų atsiliepia itin neigiamai, tai gali būti aiškus ženklas, kad vertėtų ieškoti kitos seo agentūros.

Ar žadami rezultatai yra pakankamai realūs?

Svarbu žinoti, kad nė vienas seo specialistas negali pažadėti iškelti svetainę į pirmąją paieškos poziciją: visiškai realu pakilti į kelias pirmąsias pozicijas ar bent į pirmąjį paieškos rezultatų puslapį, tačiau pasiekti pirmąją poziciją tikrai ne visada yra įmanoma. Taip pat įtarimų turėtų sukelti ir tai, jei seo agentūra puikius rezultatus žada per labai trumpą laiką: deja, vos per vieną naktį jokie svarbūs pokyčiai tikrai neįvyksta. Jei vis dėlto yra žadama, kad jau po kelių dienų galėsite džiaugtis kur kas aukštesnėmis pozicijomis, tai gali reikšti, kad darbų atlikimui yra taikomi netinkami metodai, kurie kartais gali būti net labai žalingi.

Seo paslaugų kaina

Seo agentūra įprastai yra nustačiusi tam tikrus preliminarius įkainius, tad renkantis tinkamiausią bendrovę bus galima į tai atsižvelgti. Vis dėlto, kaina neturėtų būti pačiu svarbiausiu kriterijumi – pirmiausia vertėtų įsitikinti, kad seo specialistai turi užsitarnavę puikią reputaciją. Įprastai kaina yra skaičiuojama individualiai, tad preliminarūs įkainiai ne visada ką nors pasako: dažniausiai galutinė paslaugų kaina priklauso nuo to, kokie raktažodžiai yra pasirenkami, ir koks numatomas jų kiekis.

Straipsnis parengtas pagal https://www.digitalstar.lt/ SEO agentūros duomenis.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>