Kiek kainuoja komercinių patalpų nuoma?

Turint verslą tenka ne tik ieškoti patikimų darbuotojų, kurie atliktų darbą kokybiškai ir būtų atsakingi, bet ir tenka atlikti kitus darbus. Vienas iš sunkiausių darbų yra patalpų paieška. Komercines patalpas dažniausiai žmonės nuomoja, kadangi iš karto įsigyti patalpas yra per brangu. Patalpų kaina priklauso nuo patalpos dydžio, vietos, įrengimo. Pasirinkus mažą patalpą, nesaugioje vietoje už miesto, kuri yra beveik neįrengta, mokėti gali tekti itin mažą sumą. Tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, jog klientai atvykę į tokią patalpą iš karto susidarys blogą nuomonę. Net jei klientams ir neteks apsilankyti, sunku bus rasti darbuotoją, kuris sutiks dirbti prastomis sąlygomis. Darbuotojai vertina, kai yra pasiūlomi modernūs ofisai, kurie yra praktiškoje vietoje. Nuomojant šiuolaikišką ofisą gali pritraukti ne tik daugiau klientų, bet ir geresnius darbuotojus. Komercinių patalpų nuoma gali kainuoti įvairiai. Vieniems gali tekti mokėti vos kelis šimtus eurų, kitiems gerokai daugiau. Patalpą rinktis reikėtų ne pagal kainą, o pagal kokybę.

Kada verta nuomoti, o kada reikėtų įsigyti patalpas?

Komercinių patalpų nuoma yra dažnas pasirinkimas. Dažniausiai verslininkams labiau apsimoka nuomoti nei įsigyti. Dažnai geroje vietoje esančių ofisų kaina yra labai didelė, todėl juos parduoti yra sunku. Pradėjus verslą nereikėtų pirkti patalpų, kadangi gali būti sunku jas parduoti, jei verslas nepasiseks. Dažnai patalpas nuomoja ir tie, kurių verslui yra daugiau nei kelioliką metų. Investuoti į patalpas kartais yra tiesiog neverta ir geriau uždirbtus pinigus paskirti kitiems dalykams. Dažniausiai žmonės pasirenka patalpas nuomoti, tačiau kartais yra naudingiau įsigyti. Priklauso nuo situacijos. Reikėtų apskaičiuoti ir pasirinkti tai, kas bus naudingiau. Tiek perkant, tiek nuomojant yra svarbu pasirinkti patalpas, kurios būtų geroje vietoje.

Kokias patalpas nuomoti?

Nuomojant patalpas gali kilti nemažai klausimų. Dažnai žmonės nežino, kokias patalpas pasirinkti. Jei klientams teks dažnai lankytis, tuomet reikėtų rinktis kuo modernesnes patalpas. Jei patalpos bus užkampyje, nekokybiškai įrengtos, tuomet gali būti sunku rasti klientų. Visgi, patalpos rūpi ne tik klientams, bet ir darbuotojams. Tie, kurie turi didelę darbo patirtį ir daug žinių, dažnai renkasi darbdavius išrankiai. Jie gauna daug pasiūlymų, todėl išsirenka tik patikusį darbą. Patalpos yra svarbios kiekvienam darbuotojui, jei jos bus netinkamoje vietoje ir prastai įrengtos, tuomet gali būti, jog darbuotojas išeis iš darbo vos tik gavęs kitą pasiūlymą. Pasirinkti reikėtų tik kokybiškas ir moderniai įrengtas patalpas.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Asta

    turėti ofisą šiais laikais tikrai nelengva. Nuomos kainos išaugusios kosmiškai. O kur dar visokių kitų dalykų poreikis. Nors pavieniui perkant visokias smulkmenėles įmonei atrodo maža kaina, bet paskui viskas susideda ir pasimato, kad tikrai nelengva išlaikyti nuosavą ofisą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>