Kraunantis bagažą – problemos dėl svorio

Ar patiriate sunkumų, kai norite kažkur keliauti ir turite susikrauti bagažą? Jeigu nueitumėte į interneto portalą svarstykles.com, pamatytumėte, kad yra nemažai puikių svarstyklių, su kuriomis tikrai lengva pasverti savo lagaminus. Deja, kartais pritrūksta laiko viską tinkamai suplanuoti. Štai keletas patarimų, kaip pakuoti savo daiktus kelionei, kad svarstyklių parodymai jūsų negąsdintų ir leistų ramiai keliauti.

Drabužius palikite arčiau

Kad ir kur keliausite, nemažą bagažo dalį sudarys jūsų drabužiai ir avalynė. Jeigu pasiekiate kritinę situaciją, kada nebetelpa į lagaminus jūsų bagažas, o gal sveria per daug, reikia daryti reikalus su drabužiais. Galite rengtis tuos, kurie užima daugiausiai vietos ir yra sunkiausi, o, pavyzdžiui, paltą, net jeigu šilta, neštis rankoje, tarsi ketintumėte jį apsivilkti. Taip pat ir batus geriau mautis didelius, o ne lengvutes basutes. Tą lengvąją pamainą palikite bagaže. Aišku, jeigu nesate nusiteikę kentėti ne tokios patogios kelionės – galite tiesiog užsisakyti dar vieną bagažą ir tada svarstyklės rodys jums palankius rezultatus. Taip pat galite naudotis emigrantų patirtimi ir bandyti praeiti per vartus su dvejomis kelnėmis, trimis megztiniais ir kitomis papildomomis aprangos detalėmis tam, kad jų nereikėtų kišti į lagaminą ir sverti.

Neimkite pigios kosmetikos

Kartais keliaudami norime pasiimti iš namų kuo daugiau, kad taip kelionė neva būtų pigesnė. Tačiau tikrai visai nebūtina imti muilus, šampūnus ir kitus pigius nebūtinus dalykus. Juk dabar jau Lietuvoje kainos yra panašios, kaip ir visur. Kartais išmesdami ir namie palikdami tokius dalykėlius pigius visai nenukentėsite finansiškai, tačiau bagaže išsaugosite vietos ir svorio kitiems, kur kas svarbesniems daiktams, o gal tiesiog apskritai paliksite tą vietą neišnaudotą, kas reikš, kad jūsų bagažas jums patiems svers daug mažiau. Tad visa tai gali būti sutvarkoma, jeigu mąstysite logiškai ir racionaliai, o ne vadovausitės emocijomis – ak, mano muilas, reikia pasiimti.

Ko nereikėjo praėjusį kartą?

Paskutinis dalykas, kurį verta padaryti susikrovus lagaminus, tai prisiminti paskutines kelias savo keliones. Pagalvokite, kokius dalykus ėmėte į bagažą, tačiau jų neprireikė? Gal paaiškės, kad visada pasiimate per daug kojinių, gal jums visai nereikalinga atsarginė avalynė, o gal kažkokios knygos taip ir lieka kelionės metu neatverstos ir daug patogiau imti elektroninę skaityklę? Visi atsakymai bus kaip ant delno, kai sąžiningai apie tai pagalvosite. Tada suprasite, kas dar gali palengvinti jūsų lagamino svorį.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>