Miško supirkimas patraukliomis kainomis

Jei turite miško tačiau juo nesinaudojate ir net nenutuokiate ką su juo reikėtų daryti ateityje, jums reikėtų pasvarstyti apie miško pardavimą. Tiek internete, tiek ir laikraščiuose ar net televizijoje galima pastoviai išvysti skelbimus su frazėmis perkame mišką arba “miško supirkimas”. Tai labai palengvina dalią žmonėms, kurie norėtų parduoti savo mišką. Jiems nereikia patiems ieškoti potencialių pirkėjų, talpinti ir administruoti skelbimus bei vesti derybų su galimais klientais – viskas ką reikia padaryti tai tiesiog surinkti skelbime nurodytą numerį ir aptarti detales su miško supirkėjais.

Mitai apie miško supirkimą

Visuomenėje vyrauja nusistovėjusi, tačiau tuo pačiu ir klaidinga nuomonė, jog miško supirkėjai už žemę pasiūlo ženkliai mažesnę nei rinkos kainą. Tai yra visiškai netiesa – jei supirkėjai siūlyti mažus pinigus, jie būtų nekonkurencingi ir tiesiog nesugebėtų konkuruoti su pavieniais pirkėjais. Būtent dėl šios priežasties parduodami mišką miško supirkėjams galite būti visiškai ramūs, jog gausite tiek pinigų, kiek ir priklauso. Taip pat vyrauja mitas, neva miško supirkėjai yra apgavikai ir įvilioja savo klientus į įvairias pinkles, kurių finale miško savininkas lieka ir be miško, ir be pinigų. Galbūt ir egzistuoja dalis tokių veikėjų, tačiau jie yra vadinami nusikaltėliais, o ne miško supirkėjais, todėl jie anksčiau ar vėliau atsidurs už grotų. Kaip apsisaugoti ir nepasinerti ant tokių pinklių? Visų pirma, atkreipkite dėmesį į patį skelbimą. Jei jame parašyta tik “perkame mišką” ir nurodytas telefono numeris, tačiau nieko daugiau, toks skelbimas savaime kelia įtarimą. Patikimi supirkėjai dažniausiai nurodo daugiau detalių, bendrinę informaciją apie save ir apie tai, kokias paslaugas jie pasiruošę suteikti jums. Verta paminėti, jog mišką dažniausiai supirkinėja įmonės, o ne pavieniai asmenys, todėl prieš kontaktuojant su potencialiais supirkėjais verta pasitikrinti, ar jie turi įmonę ir kokia tos įmonės istorija (atsiliepimai internete, kreditingumas ir t.t.). Na ir paskutinis, tačiau ne ką mažiau paplitęs mitas, jog miško supirkimas yra regioninis verslas. T.y. jei jūs turite mišką Plungės rajone, būtina kreiptis į arčiausiai esančius miško supirkėjus, nes jie pasiūlys daug geresnę kainą nei supirkėjai iš Utenos ar Kėdainių. Tai yra melas – miško supirkimas vykdomas visoje Lietuvoje, todėl nesvarbu kuriame šalies kampelyje įsikūrusiai įmonei pasiūlysite pirkti mišką, nuo to supirkimo kaina tikrai nepasikeis.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>