Nauja statyba – vis dažnesnis pasirinkimas

Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad lietuviai vis dažniau renkasi gyvenimą bute, o ne name. Kodėl? Tai lemia labai daug priežasčių, tačiau prie pačių svarbiausių galima paminėti tai, kad norisi gyventi didmiestyje, o tai dažniausiai įpareigoja rinktis butukus, o ne namus. O ir parduodami naujos statybos butai Vilniuje šiuo metu yra perkami kur kas aktyviau nei senos statybos, kadangi greta patogumo žmonės taip pat džiaugiasi ir gera kokybe bei puikia investicija.

Maža kvadratūra – ekologiškas gyvenimas

ButaiŽinoma, nors ir parduodami naujos statybos butai Vilniuje yra labai įvairūs, tačiau šiuo metu dažniausiai pasirenkami mažesni, kadangi jie ne tik pigiau kainuoja, tačiau taip pat ir jų išlaikymas yra patrauklesnis kiekvienam. Visgi, nereikia pergyventi, kad maža kvadratūra reiškia blogą gyvenimo kokybę. Tikrai ne. Galima džiaugtis, kad šiuo metu butai, net ir būdami gana maži, plačiai išvystyti, labai erdvūs. Tokie tie modernūs projektai, kurie patinka bet kokio stiliaus namus kuriantiems žmonėms. Juk dažniausiai visiems norisi kuo daugiau erdvumo ir tuo pačiu kuo daugiau šviesos.

Kainos ir paskolos

Tiesa, nauja statyba taip pat dažniausiai kur kas geriau kredituoja, tad kai planuoja paimti paskolą – tai tampa ne tik geriausia, tačiau dažnai ir vienintele galimybe, kuri verta dėmesio bei laiko. Žinoma, bankai skolina ir senos statybos butams bei namams, tačiau tokiu atveju dažniausiai reikalingas kur kas didesnis pradinis įnašas, jo procentas, o daugeliui žmonių tai gali užkirsti kelią gauti paskolą. Taigi, kiekvienas renkasi tą galimybę, kuri jam atrodo patrauklesnė. Tačiau taip pat tam tikri faktoriai lemia ir aplinką, kuri gali pakoreguoti Jūsų planus.

Pasiūla – internete

Jeigu norite kuo greičiau rasti namus, kurie jums tinka ir patinka – tokiu atveju siūlome ieškoti internete, kadangi čia Jūsų laukia išsamiai aprašyti projektai, kurie leis geriau suprasti ko galima tikėtis. Žinoma, dažniausiai tik po apžiūros galima nuspręsti dėl pirkimo, tačiau natūralu, kad kai susidaroma nuomonė virtualiai – paprasčiau apsispręsti, ar apžiūra reikalinga apskritai. Juk namai turi būti tobuli iki mažiausių smulkmenų. Kokie patinka Jums?

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>