Parduodami naujos statybos butai Vilniuje. Penki specialisto patarimai

Galio butaiKalbant apie naujos statybos butus, labai svarbu žinoti, kas yra svarbiausia juos įsigyjant. Specialistas sako, kad yra keli tam tikri aspektai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš nusprendžiant įsigyti būstą. Pirmiausia tai, kas yra rangovas. Labai dažnai kokybė priklauso nuo to, kokia įmonė stato tam tikrus pastatus. Todėl visada yra pravartu pasidomėti įmonę, kuri stato pastatą. Antra tai, vieta kurioje stovi pastatas. Specialistas teigia, kad labai dažnai klientai perka butus nei ne pagalvoja apie tai, kad butas yra miesto centre, ko pasekoje yra didesnis triukšmas. Ar tai, kad butas yra jiems geografiškai visiškai nepatogioje vietoje. Trečia tai, kokios yra automobilių statymo galimybės. Kai kurie naujų butų gyventojai nei nesusimąsto apie tai, kad jei pastatas turi požeminę stovėjimo aikštelę, jos automobilių kiekis yra ribotas, todėl jei šeima turi du automobilius, jie abu gali ir netilpti. Ketvirta, tai mokyklos ir darželiai. Juk vaikams nebus patogu kiekvieną dieną keliauti į visai kitą miesto pusę mokytis. Penkta, tai kas yra aplink pastatą. Kiti gyvenamieji namai, prekybos centrai, pagrindiniai keliai. Tai turi gana nemažą įtaką kokybiškam gyvenimui.

Kaip žinoti ar parduodami naujos statybos butai Vilniuje yra kokybiški?

Kaip minėta anksčiau pasirinkus ne tam tikrus gyvenamuosius namus galima susidurti su problema, kad po tam tikro laiko gali pasirodyti tam tikri broko dalykai. Kaip gi išvengti šių nemalonių situacijų. Gali atrodyti, kad tai, kad vykdo gyvenamojo namo statybos neturi jokios įtakos namui ir jo kokybei., Tačiau tai labai klaidinga nuomonė. Šis faktas yra be galo svarbu, kadangi prieš nusprendžiant įsigyti nekilnojamąjį turtą jūs pasidomėje įmonę, kuri atliko darbus galėsite sužinoti tai, kiek yra žmonių, kurie skundžiasi jų atliktu darbu, o gal nerasite nei vieno. Tai reiškia, kad darbai yra atliekami kokybiškai ir jums nereikia dėl nieko jaudintis.

Parduodami naujos statybos butai Vilniuje, kiek laiko trunka statybos?

Naujų pastatų statybos gali užtrukti įvairiai. Dažniausiai darbų tempas priklauso nuo to, kokioje vietoje yra statomas gyvenamasis namas. Na pavyzdžiui jei griaunamas senos statybos pastatas, ir jo vietoje yra statomas naujas, žinoma, kad statybos užsitęs, nes griovimo darbai taip pat trunka gana nemažą laiką. Laikas priklauso ir nuo to, kiek aukštų pastatas yra statomas, kiek būtų jame bus paruošta. Butai bus parduodami įrengti ar ne. Taip pat kokia automobilių stovėjimo aikštelė bus įrengta. Statybų laikas visada nurodomas, tačiau jis gali trumpėti ar ilgėti, tai priklauso nuo įvairių situacijų.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>