Pasikeisk automobilio detales pats

Stabdžiai automobilyje yra svarbiausias saugumo užtikrintojas, tačiau be variklio automobilis netenka jokios prasmės, todėl rūpintis juo ir jo funkcionalumu itin svarbu. Gan dažnas darbas su kuriuo tenka susidurti autoservisams tai variklio oro filtro keitimas, kuris iš esmės nėra labai sunkus darbas, tačiau visuomet reikalingas tam, kad automobilis negrįžtamai nesugestų ir tinkamai funkcionuotų. Deja, variklio oro filtro keitimo kaina autoservisuose nėra labai patraukli, o ir keletos dienų laukimas, kol bus galima atsiimti automobilį kartais visą situaciją išties apsunkina, todėl jei turite šiek tiek laisvo laiko, rekomenduojame pasidomėti variklio dalimis ir pabandyti šį darbą atlikti patiems.

Pigu ir paprasta

Išties, filtro keitimas yra gan paprastas darbas, kuris tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti itin sunkus, tačiau šį darbą galėtų atlikti net daug žinių apie automobilius neturintis asmuos. Žinoma, jei nebijote susitepti rankų, čiupkite įrankius ir visuomet darykite viską patys, taupydami savo pinigus, o dažnai ir laiką.

Anglų kalba internete esti begalės tiek rašytinių, tiek ir vaizdo įrašų formatais pateiktų instrukcijų, todėl jei anglų kalba jums nėra barjeras – puikiai susitvarkysite su šia problema. Šiek tiek sunkiau tiems, kurie nesupranta anglų kalbos ir net nežino kokioje vietoje yra automobilio variklis. Tačiau Lietuvoje internetiniai autoservisai bei kita „literatūra“ pradeda sparčiai plisti, todėl jei ne forumuose, tai vaizdo įrašo formatu galima rasti instrukcijų ir lietuvių kalba, kur profesionalūs technikai ne tik papasakos, bet ir parodys kaip atlikti tokius paprastus darbus, kaip automobilio variklio filtro keitimas.

Savimoksle nebandykite daryti patys, tačiau sekdami instrukcijas būtinai pabandykite. Šiam darbui nereikia daug sudėtingų įrankių, visus reikiamus įrankius rasite savo garaže. Svarbiausia išsirinkti tinkamus naujus oro filtrus, o tai neužtruks ilgai – bet kuris konsultantas jums padės šiuo klausimu.

Žinoma, jei techniniai darbai jums yra tikra kančia, tuomet nesivarginkite ir vežkite automobilį į autoservisą, kur juo tinkamai pasirūpins. O ieškant pigesnių alternatyvų automobilį galite vežti ne į aukšta kokybe pasižyminčius autoservisus, bet ir į paprastus garažus ar pas mėgėją draugą, mat šis darbas meistrams nėra didelis iššūkis.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>