Plaukimas baidarėmis ir patarimai

Žmonės vis dažniau renkasi ne ramų poilsį ar ramias pramogas, o aktyvias pramogas. Tam puikiai tinka baidarės, kuriomis galima plaukti įvairiomis upėmis ir ežerais. Norintiems išmėginti savo jėgas galima rinktis sudėtingus maršrutus, o norintiems pasimėgauti ramiu plaukimu ir pasigrožėti gražia gamta galima rinktis paprastus vaizdingus maršrutus.

Norintys plaukti baidarėmis randa didelį pasirinkimą. Galima išskirti tam tikrus maršrutus, kurie dažniausiai pasirenkami. Tai plaukimas baidarėmis Žeimenos upe. Vaizdinga upė tinkama tiek plaukiantiems pirmą kartą, tiek ir jau turintiems daug patirties. Tik reikėtų pasirinkti tinkamą plaukimo trukmę ir nuplaukiamus kilometrus. Jei nenorite persistengti, tai pakanka trumpų plaukimų, kurie trunka vieną dieną, o norintys daugiau įspūdžių, gali rinktis dviejų ar trijų dienų plaukimus. Plaukimas Žeimena tinkamas tiek draugų kompanijai, tiek ir šeimoms su vaikais ar senjorams. Plaukiant su didesne kompanija galima puikiai praleisti laiką tiek lentyniaujant, tiek ir grožintis gražiais vaizdais. Toks plaukimas puikiai tinka norint sustiprinti komandinius įgūdžius, todėl baidarėmis dažnai plaukia iš įvairių darboviečių.

Ką reikia žinoti apie plaukimą? Svarbu pasirinkti tinkamą maršrutą ir trukmę. Nereikia persistengti ir neturint patirties rinktis ilgiausios trukmės pasiūlymus. Net ir neilgas plaukimas trunkantis dieną bus puiki galimybė praleisti laiką gryname ore ir išbandyti savo fizines jėgas. Labai svarbu rasti tinkamą baidarių nuomotoją. Nuo to labai daug kas priklauso. Vieni siūlo vienokius maršrutus ir papildomas paslaugas, o kiti – kitokius. Jei ieškant jums nėra tinkamų pasiūlymų, tai reikia ieškoti pas kitus baidarių nuomotojus. Renkantis tinkamiausią pasiūlymą, reikia žiūrėti ne tik kokios trukmės plaukimas dienomis, bet ir, kiek kilometrų bus nuplaukiama. Kartais galima rasti pasiūlymų, kai plaukiama vieną dieną labai trumpą atstumą arba galima rinktis, kai per vieną dieną nuplaukiama daugiau kilometrų. Žinoma, jei jūsų tikslas ne nuplaukti kilometrai ir jų skaičius, o mėgavimasis plaukimu, tai reikia rinktis trumpesnį atstumą, kurį nuplauksite. Tuomet galėsite ilgiau sustoti sustojimuose.

Labai svarbios ir baidarės, kuriomis plauksite. Kuo jos kokybiškesnės, tuo geriau. Tuomet plaukimas bus ne tik saugus, bet ir komfortiškas. Juk baidarėje praleisite didžiąją dalį laiko, todėl ir komfortas labai svarbus. Be to, planuojant plaukimą baidare reikia pagalvoti ir apie nakvynes. Renkantis tinkamiausią pasiūlymą rasite daug įvairių nakvynės vietų, plaukimo maršrutų ir kainų. Jums reikia išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Eimantas

    Aš manau, kad svarbiausia yra pasirinkti vietą, kurioje planuojama plaukti su baidarėmis, nes nuo to ir plaukimo kokybė priklauso. Dar nei karto nenusivyliau pasirinkęs plaukimą baidarėmis čia atostogoskaime.lt .

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>