Psichologo konsultacija internetu: už ar prieš?

Šiandien vis dažniau įvairius darbus nusprendžiama atlikti internetu, ir tam yra suteikiamos visos galimybės. Tais atvejais, jei yra reikalinga psichologinė pagalba, taip pat neretai yra pasirenkama psichologo konsultacija internetu, kuri tam tikrais atvejais gali būti iš tiesų puikiu pasirinkimu. Vis dėlto, neretais atvejais keliamas klausimas, ar toks sprendimas iš tiesų gali būti pačiu palankiausiu, ar vis dėlto vertėtų rinktis įprastą psichologo konsultaciją kabinete. Taigi, kokie yra didžiausi tokio pasirinkimo privalumai ir trūkumai?

Neretais atvejais yra norima sutaupyti savo brangaus laiko, tad konsultacija nuotoliniu būdu čia iš tiesų gali puikiai pasiteisinti. Jums nereikės gaišti laiko, norint nuvyti į specialisto kabinetą, ir pasikonsultuoti galėsite būdami namuose. Taip pat neretais atvejais tokią konsultacijos formą nusprendžia rinktis ir emigrantai, kurie nori pasikonsultuoti savo gimtąja kalba – tokia pasirinkimo galimybė gali būti tikrai labai palanki. Visai nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje esate, tereikia turėti veikiantį interneto ryšį, ir tikrai galėsite pasikonsultuoti su psichologu.

Dar vienas svarbus dalykas yra tai, kad psichologo konsultacija internetu gana dažnais atvejais kainuoja pigiau nei įprasta konsultacija, tad tai visada gali leisti sutaupyti pinigų. Palanku pasidomėti, kokias kainas yra nustačiusios skirtingos įmonės, ir tai tikrai padės jums atrasti pačius palankiausius pasirinkimus, kurie galėtų iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Vis dėlto, tam tikrais atvejais yra norima pasikonsultuoti gyvai, ir kalbėjimasis per internetines programas yra ne tas pats, kas gyvas pokalbis psichologo kabinete. Dėl šios priežasties verta pagalvoti apie tai, ar tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti pačia palankiausia.

Nesvarbu, kokią psichologo konsultacijos formą nuspręsite pasirinkti, bet kuriuo atveju reikės užsiregistruoti tam tikram jums patogiam konsultacijos laikui.Nors kartais yra manoma, kad konsultuotis internetu bus galima bet kada, kuomet tik sugalvosite, tačiau niekada negalite būti užtikrinti, kad psichologas tuo metu iš tiesų bus laisvas. Taigi, tikrai verta pasirūpinti išankstine registracija jums patogiam konsultacijos laikui, ir tai garantuos, kad konsultuotis galėsite jums patogiu metu.

Ir viena, ir kita konsultacijos forma tikrai gali būti puikia pasirinkimo galimybe, ir kuris šių sprendimų bus palankesnis, tai priklausys tik nuo jūsų pačių lūkesčių. Taigi, pasvarstykite, kuri šių konsultacijos formų jums atrodo palankesnė, ir netrukus galėsite susitarti dėl laiko, kada galėtumėte pasikonsultuoti su tam tikru pasirinktu specialistu.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>