Skalbimo alternatyvos, kol mašina taisoma

Sugedus skalbimo mašinai, kreipėmės į http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu ir sulaukę meistro, atidavėme jam savo brangiąja skalbimo mašiną taisymui. Deja, ne viskas ėjosi taip, kaip reikėjo, ir kaip norėjosi, kadangi paaiškėjo, kad taisymas užtruks. Na o skalbinių krūva juk ir toliau augo… Ką tada daryti? Patariame ir kitiems, kurie gal atsidurs panašioje situacijoje ir nežinos, kaip susitvarkyti su skalbiniais.

Iškart – raskite gerą meistrą

Pirmiausia, jeigu tik pradėjo gesti skalbimo mašina, nelaukite, kol supurvinsite visus turimus rūbus ir tada ruošitės skalbti, ir tada įsitikinsite, kad skalbimo mašina visgi tikrai sugedusi… Būkite protingi, elkitės protingai ir iškart ieškokite, kas galėtų sutaisyti skalbimo mašiną. Kol dar turite švarių rūbų. Tikrai skalbimo masinu remontas Vilniuje yra tokia paslauga, kurios reikia daug kam, dėl to reikia rasti meistrą – rasite.

Kaupkite skalbinius, kiek įmanoma

Kai meistrai pasakys, kiek užtruks remontas, galėsite daugiau mažiau planuoti savo drabužių ir skalbinių padėtį. Gali būti, kad pakaks tiesiog palaukti su dar turimais drabužių ištekliais ir juos paturėti, kol bus pataisyta mašina. Gal vieną kitą rūbą teks paskalbti rankomis. Dar kitu atveju – bus galima tiesiog skalbinius skalbti kažkur kitur, tačiau prieš tai juos vis tiek visus visur reikės sukaupti.

Galite nusipirkti papildomų rūbų

Jeigu visgi nutarėte kaupti nešvarius rūbus iki kol bus pataisyta jūsų skalbimo mašina, galite ir kažkiek nusipirkti naujų skalbinių. Pavyzdžiui, galite tiesiog įsigyti keletą naujų drabužių, tokių kaip kojinės, kelnaitės ir pan.

Vežkite skalbinius pas mamą į kaimą

Sukaupė skalbinius galite tiesiog juos įsimesti į bagažinę ir vežti skalbti mamai, broliui, tėtei… Giminės yra tie žmonės, kuriais galima pasikliauti visais probleminiais klausimais. Be to, tai visuomet yra ir tie žmonės, su kuriais mūsų nesieja kažkokie veidmainiški ryšiai. Nei mes turime prieš gimines pasirodyti kažkaip, nei sukurti įvaizdį kokį nors. Giminės yra giminės. Todėl galima tiesiog jiems atvežti skalbti rūbus.

Neškite skalbinius pas draugus

Gal ir su draugais jus sieja labai paprasti ryšiai, ir atvežti draugams išskalbti krūvą rūbų – tai daugiau negu normalu ir įprasta. O gal kitą kartą jūs draugams atsilyginsite tuo pačiu ir išskalbsite jų krūvas.

Susiraskite skalbyklą

Visgi geriausia būtų, jeigu tiesiog susirastumėte skalbyklą, kuri priima užsakymus ir skalbia. Vilniuje tokia vieta tikrai turėtų būti, ir ji būtų aktuali tikrai daug kam.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>