10 patarimų, kaip išlaikyti odinių baldų šviežią išvaizdą

Odiniai baldaiĮsigiję odinę sofą, kėdę ar taburetę, tikriausiai ketinate ją naudoti ilgą laiką. Kuo daugiau žinosite apie odinius apmušalus, tuo ilgiau jie tarnaus. Oda yra vienas patvariausių baldams skirtų audinių. Tinkamai prižiūrint, jūsų odiniai baldai gali atlaikyti laiko išbandymą ir tapti relikvine jūsų namų puošmena. Investuodami į tvirtos konstrukcijos, komplimentabilių spalvų ir tekstūrų gaminius, taip pat į neutralias akcentines kėdes ir staliukus, suteiksite savo kambariui prašmatnumo nepriklausomai nuo sezono. Yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų odiniai baldai atrodytų puikiai ir pailgėtų jų tarnavimo laikas. Vadovaukitės šiais patarimais, kad jūsų odiniai apmušalai išliktų gražūs ilgus metus:

Reguliariai valykite odinius baldus

Jei norite, kad jūsų odiniai apmušalai atrodytų gaiviai, reguliariai juos valykite. Reguliariai rūpindamiesi dėmėmis ir nešvarumais, galėsite dažniau išvengti giluminio valymo. Baldus norėsite reguliariai siurbti, ypač jei turite naminių gyvūnų arba vaikų. Tai padės išlaikyti baldus švarius ir neleis ant jų nusėsti dulkėms. Ypač užterštoms vietoms išsiurbti naudokite minkšto šepečio antgalį. Net jei jūsų baldai švarūs, norėsite reguliariai prižiūrėti odinius baldus, kad jie būtų švelnūs ir minkšti. Odiniams baldams valyti naudokite drėgną šluostę arba rankšluostį. Venkite naudoti purškiklius, nes jie gali palikti likučių, kurie pritrauks nešvarumus. Jei ant baldų išsiliejo skysčiai ar atsirado dėmių, norėsite jas kuo greičiau išvalyti. Odiniai baldai ir rinkos eksperto patarimai.

Nedelsdami išdžiovinkite dėmes

Jei jūsų augintiniai ar mažamečiai vaikai nusprendžia naudoti jūsų odinius baldus kaip dantų krapštuką ar užkandžių stalą, kuo greičiau sutvarkysite išsiliejimą ar dėmę, tuo geresni bus rezultatai. Nedideles dėmes galite ištrinti švariu drėgnu skudurėliu arba popieriniu rankšluosčiu. Didesnių dėmių atveju atlikite toliau nurodytus veiksmus: Šviežias dėmeles ištepkite švaria drėgna kempine arba popieriniu rankšluosčiu. Netrinkite vietos, bet patrinkite ją, kad skystis įsigertų. Išdžiūvusius skysčius pirmiausia šaukštu nuo odos paviršiaus nubraukite perteklinius likučius. Tada atlikite tuos pačius pirmiau nurodytus tepimo veiksmus. Kartokite, kol dėmė išnyks.

Venkite saulės spindulių

Saulės šviesa gali būti maloni, tačiau ji taip pat gali pakenkti odai. Dėl ultravioletinių saulės spindulių oda gali įtrūkti ir išblukti, todėl, kai tik įmanoma, odinius baldus laikykite atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Jei negalite laikyti odinių baldų atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, taip pat naudokite apsauginę priemonę nuo ultravioletinių spindulių. Be to, norėsite saugoti odinius baldus nuo itin karštos ar šaltos temperatūros. Keičiantis temperatūrai, oda gali plėstis ir trauktis, todėl ji gali prarasti formą ir įtrūkti. Taip pat norėsite nelaikyti odinių baldų drėgnoje aplinkoje, nes dėl to jie gali tapti lipnūs.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>