Vaško šildytuvas ir specialistės patarimai

Nepamirškite drėkinti

VaškuiJei norite, kad oda būtų švelni ir lygi, visada turėtumėte ją šveisti, taip pat turėtumėte drėkinti rankų odą. Būtinai naudokite drėkinamąjį kremą su SPF, kad apsaugotumėte odą nuo saulės žalos. Nagai pagaminti iš baltymo keratino, kuris yra neįtikėtinai porėtas, todėl labai linkęs sausėti ir būti pažeistas. Sausi nagai yra trapūs. Trapūs nagai lengvai lūžta, ypač kai bandote su jais elgtis kebliose ir subtiliose situacijose, pavyzdžiui, tepdami nagų laką. Drėkindami rankas, išlaikysite jas minkštas ir elastingas, todėl sumažinsite nagų lūžinėjimo tikimybę. Jei norite, kad manikiūras išliktų ilgiau nei kelias dienas, būtinai drėkinkite rankas ir nagus. Jei nedrėkinsite, nagai pradės luptis, o lakas ims luptis nuo nagų. Jei norite, kad lakas išliktų ilgiau, prieš mūvėdami pirštines rankas patepkite drėkinamuoju kremu. Vaško šildytuvas ir rinkos tendencijos.

Naudokite nagų grandiklį

Nagų grandikliai skirti padėti pašalinti nuo nagų nešvarumų, riebalų ir aliejaus perteklių. Galbūt tai skamba kvailai, bet daugelis žmonių pamiršta valyti nagus. Nagų grandiklis yra puikus būdas palaikyti švarius nagus. Šis paprastas įrankis gali padėti išvengti nagų infekcijų ir įaugusių nagų. Nagų grandiklis taip pat nebrangus, todėl nėra jokios priežasties jo neturėti rankinėje ar kosmetinėje. Jei neturite nagų grandiklio, galite naudoti švarų švitrinį popierių arba šlifavimo lentą. Jei norite prižiūrėti savo rankų ir kojų pirštus, turėtumėte reguliariai nušveisti nagus, kad pašalintumėte susikaupusius nešvarumus, riebalus ir riebalus. Svarbu reguliariai kramtyti nagus, nes ant nagų palikus nešvarumų gali atsirasti nagų infekcija. Jei turite odos įbrėžimą ar žaizdą, svarbu palaikyti odą švarią, kad išvengtumėte infekcijos. Tas pats galioja ir jūsų nagams. Jei ant nagų paliksite nešvarumų, tai gali sukelti infekciją.

Tinkamai lakuokite nagus

Šis nagų priežiūros patarimas yra tikrai svarbus, kai norima pasidaryti tobulą manikiūrą. Jis ypač svarbus, kai norite sukurti blizgią, ilgai išliekančią nagų dangą. Įsitikinkite, kad neskubate atlikti šio žingsnio. Nagų lakas turi būti pakankamai storas, kad nesiteptų, bet ne per storas. Jei nagus lakuosite per storai, lakas neišvengiamai nusilups per dieną ar dvi. Visada turėtumėte lakuoti dviem sluoksniais. Nagus lakuokite ilgais, lygiais potėpiais. Ilgi potėpiai lengvai slysta nagų paviršiumi, todėl lako dengimo procesas yra sklandesnis ir greitesnis. Kitas dalykas, kurį galite padaryti, kad apsaugotumėte nagus lakuodami, – naudoti pirštines, pamirkytas nagų lako valiklyje. Taip apsaugosite pirštus nuo lako įsigėrimo.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>