Granuliniai katilai: už ar prieš?

Renkantis katilą namų šildymui tikrai neretai tenka pasvarstyti, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia geriausia – juk katilų pasirinkimas šiandien yra tikrai gana didelis. Vienas dažniausių pasirinkimų – tai granuliniai katilai, kurie iš tiesų gali puikiai pasiteisinti gana dažnose situacijose, tačiau neretai yra pasvarstoma, ar tokia galimybė tikrai galėtų būti pačia geriausia. Taigi, kokie yra didžiausi šių katilų privalumai ir trūkumai?

Šie katilai yra saugūs, o įrenginių pasirinkimas yra tikrai gana didelis, tad kiekvienu atveju yra galima pasirinkti tokį katilą, kuris galėtų geriausiai pasiteisinti. Įsitikinsite patys, kad rinktis visada yra iš ko, ir visai nesvarbu, kokią prekybos vietą nuspręsite pasirinkti – kiekvienu atveju bus galima atrasti tinkamiausią katilą, ir jį išsirinkti jums visada gali padėti specialistai.

Svarbu yra tai, kad granuliniai katilai nereikalauja daug priežiūros, ir katilą papildyti granulėmis tenka tik kas kelias dienas, kai tuo tarpu kietą kurą tenka papildyti kas kelias valandas. Galite būti tikri, kad priežiūra nepareikalaus didelių pastangų, ir tai yra vienas didžiausių šių katilų privalumų.

Kalbant apie katilų išlaikymo kainą, granulinį katilą išlaikyti kainuoja pigiau nei dujinį ar elektrinį katilą, tačiau granulės kainuoja brangiau nei kietas kuras. Vis dėlto, kaina skiriasi nelabai ženkliai, ir visa tai nustelbia granulinio katilo naudojimo paprastumas.

Pasirinkus granulinį katilą netenka rūpintis, kur galima būtų sandėliuoti kurą, kadangi granulės užima kur kas mažiau vietos nei kietas kuras. Įsitikinsite patys, kad sandėliuoti granulinį kurą yra tikrai labai paprasta ir patogu, taigi, galite būti tikri, kad toks pasirinkimas galės tikrai puikiai pasiteisinti.

Tenka pripažinti, kad granulinis katilas tikrai gali būti vienas geriausių pasirinkimų, kadangi jį prižiūrėti yra labai paprasta, o naudoti – saugu. Granules tereikės papildyti kas kelias dienas, o kuro kaina nebus tokia didelė kaip elektros energijos ar dujų, todėl nieko nuostabaus, kad toks katilas pasirenkamas vis dažniau. Granulinių katilų asortimentas yra tikrai labai platus, tad kiekvienu konkrečiu atveju bus galima atrasti tokius katilus, kurie galėtų geriausiai pasiteisinti, ir išsirinkti tinkamiausią katilą visada galėsite padedant specialistams. Visai nesvarbu, kokią prekybos vietą pasirinksite, visada galite tikėtis profesionalios konsultacijos, ir pardavėjai pasirūpins, kad pasirinktumėte patį tinkamiausią katilą.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>