Kalendoriai

Asmeninis kalendorius gali būti puiki dovana. Jums tereikia turėti kokybiškas, tinkamas spaudai nuotraukas. Tokią dovaną galite dovanoti draugui ar artimam žmogui. Kalendorių gamyba gali užtrukti, tačiau jei jums reikia skubiai užsukite į http://www.onprint.lt/li/kalendoriai/products/. Kalendorius gali būti pagamintas greitai, tai gali užtrukti vos keliolika minučių. Tokia dovana neleis pamiršti ištisus metus. Kalendorius daugelis naudoja kas dieną. Jie gali būti ne vienos rūšies, daugelio pamėgti darbo kalendoriai. Jie patogūs, dažniausiai pasirenkami A5 formato, tokio dydžio patogu naudoti darbo vietoje bei nešiotis rankinėje. Galite rašytis svarbius darbus, žymėti susitikimus. onprint.lt gali jums pasiūlyti sieninius, jie patogūs, galite ant kiekvieno lapo patalpinti skirtingas nuotraukas. Lapai plėšomi, sutvirtinti spirale, patogu naudotis ir gražiai atrodo. Greitai gali būti jums pagaminti ir staliniai bei kišeniniai kalendoriai, kuriuos gavęs dovanų žmogus bus tikrai maloniai nustebintas.

Užsisakyti kalendorius galite spaustuvėse, kreipkitės tiesiogiai arba siųskite maketus elektroniniu paštu. onprint.lt siūlo kalendorius užsisakyti internetu. Tai patogu ir paprasta, užsakymą galite pateikti greitai ir paprastai. Pirmiausia jums reikės pasirinkti kalendoriaus modelį (stalinis, sieninis, kišeninis ar kitas). Jums bus reikalingas maketas, kuris bus spausdinamas. Galite rinktis iš jau sukurtų, kuriuos siūlo pardavėjas, jei turite savo galite jį įkelti. onprint.lt svetainėje galite patogiai susiskaičiuoti kainas. Jums reikės pasirinkti formatą, nurodyti pageidaujamą kiekį. Jei reikalingas pristatymas, informuokite pardavėją ir jūsų užsakymas bus pristatytas. Atsiskaityti galite bankiniu pavedimu, jums nereikės niekur eiti iš namų, galėsite greitai ir patogiai užsisakyti kalendorių sau ar draugui.

onprint.lt gali jums pasiūlyti ne tik kalendorius su nuotraukomis, bet ir kitus spaudos darbus. Čia spausdinami lipdukai, etiketė, reklaminė medžiaga. Užsukite į svetainę http://www.onprint.lt/li/plakatai/ ir atsispausdinkite plakatus. Pasirinkite maketus, kurie siūlomi, įkelkite savo, jei turite. Internetinėje svetainėje galite patys susikurti plakatą. Formatas gali būti didesnis arba mažesnis, pagal poreikį. Mažiausias siūlomas dydis A3, didžiausias A0. Nerekomenduojama rinktis pernelyg mažo plakato, kadangi užrašai gali būti neįskaitomi, o nuotraukos per mažos. onprint.lt siūlo kokybiškus spaudos darbus, jie greitai atliekami. Patogu užsakinėti, kadangi viską galite padaryti internetu, negaišdami daug laiko. Užsukite į onprint.lt ir užsisakykite foto knygas, lankstinukus, įmonė gali pasiūlyti ir mobilius stendus, vėliavas bei kitą reklaminę medžiagą. Užsisakykite, informacinę medžiagą, tai padės plėstis verslui. Asmeniniai kalendoriai, plakatai su nuotraukomis gali būti miela staigmena.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Martyna

    Esu kalendorių kolekcionierė todėl ieškau vis naujų kalendorių visoje Lietuvoje. Dažniausiai perku internetu ir naudojuosi Siųsk pigiau paskaugomis: https://www.siuskpigiau.lt/siuntu-pristatymas-i/siuntos-lietuvoje Kitą savaitę žadu vėl papildyti savo kolekciją ir užsisakyti naujų.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>