Ką darytų, jei sugedo motociklas?

Kiekvienam motociklo savininkui transporto priemonė labai svarbi. Kai staiga jis sugenda, susiduriate su daugybe problemų, kurias reikia kuo greičiau išspręsti. Tuomet tampa aktualios moto dalys ir remonto paslaugos. Bet visi esame girdėję apie tai, kad kartais palikus savo motociklą remontui, sumoka didžiules sumas, o remonto paslaugos atliktos netinkamai arba, jei remontuoja patys savo transporto priemonę, tai susiduriama su tuo, kad nėra kur įsigyti reikiamų dalių. Ką daryti, kad tokie pasakojimai ir teliktų kažkur girdėtais pasakojimais, o jūs greitai ir kokybiškai suremontuotumėte savo motociklą?

Žinoma, kad pirmiausia reikia nurimti ir įvardinti gedimą. Neužsiveda? O gal pradėjo girdėtis pašalinis garsas, kurio prieš tai nebuvo? Sumažėjo trauka? Gedimų gali būti daugybė, tačiau tam, kad būtų galima suremontuoti, reikia nustatyti gedimo vietą. Jei nusimanote, galite patys ardyti motociklą ir ieškoti gedimų. O jei to neišmanote, tai geriau vykite į servisą, kuris remontuoja motociklus. Nepatariama važiuoti į patį pirmą, kurį tik pamatėte ir nieko apie jį nežinote. Verčiau pasiteiraukite pažįstamų ar artimųjų, gal kas žino patikimus meistrus. Jei ne, tai galima pasinaudoti internetu ir ieškoti žmonių, kurie gali patarti pas ką kreiptis. Svarbu įsitikinti, kad remonto paslaugos kokybiškos. Radus tinkamą servisą – nedelskite ir susiskambinkite. Nuvykite nurodytu laiku ir sulaukite atsakymo.

Kai jau nustatytas gedimas laukia sekantis etapas. Turite sužinoti, kokia remonto kaina. Jei remontuojate pats, tai aktualu bus detalių kaina, o jei remontuosite servise – turite sužinoti kokia darbų ir detalių bendra kaina. Taip pat, jei remontuose servise, galite sužinoti kokia kaina bus už detalę ir patys galite paieškoti, gal rasite pigiau. Kaip ieškomos motociklų detalės? Ieškomos taip pat kaip ir bet kuriai kitai transporto priemonei specializuotose parduotuvėse arba ardymo įmonėse. Skirtumas tik tas, kad lengviesiems automobiliams rasti detalių daug paprasčiau, nes pasiūla daug didesnė, o motociklams – mažesnė. Ieškokite kur skelbiama, kad parduodamos moto dalys. Peržiūrėkite parduotuvių pasiūlymus. Gali būti, kad parduotuvėse parduodamos naujos detalės kainuos labai brangiai. Tuomet galima ieškoti naudotų dalių. Jos parduodamos tose įmonėse, kurios užsiima motociklų ardymu. Čia dažniausiai randamos dalys būna kur kas pigesnės, nei parduotuvėse. Tiesa, galima ieškoti ir internete skelbimuose, nes kartais ir motociklų savininkai parduoda savo motociklus dalimis. Taigi, turint detales, motociklas bus greitai suremontuotas, o jūs galėsite ir vėl skrieti su vėju.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>