Kokius minkštuosius baldus rinktis jaukiam interjerui kurti?

Interjero kūrimas vieniems atrodo malonus užsiėmimas, o kitiems – sunkus darbas. Abiem atvejais pravers tam tikri patarimai kuriant jaukų savo namų interjerą. Labai svarbūs tampa minkštieji baldai: sofos, minkštasuoliai, foteliai. Žinoma, ne tik baldai padeda kurti jaukų interjerą, bet ir kiti daiktai, tačiau baldai sudaro didžiąją dalį tų daiktų, kurie padeda sukurti jaukią namų aplinką.

Kodėl minkšti baldai tokie svarbūs kuriant jaukumą? Tikriausiai taip yra dėl to, kad audiniai ir minkštumas asocijuojasi su jaukiais pasisėdėjimais. Sutikime su tuo, kad sėdėti ant paprasto medinio suoliuko ar kėdžių nebūtų taip malonu, kaip ant sofos ar minkštasuolio. Taigi, kuriant jaukų interjerą labai svarbu, kokius baldus pasirinksite. Rinktis reikia atidžiai. Pagalvokite, kokios spalvos jums tiks? Kuriant jaukų interjerą reikia rinktis pastelines, šviesias ar taip vadinamus žemės atspalvius. Taigi, visos spalvos ir atspalviai geltonos, rudos, žalios puikiai tiks. Taip pat tinka švelnios šviesios spalvos. Jeigu interjere nėra per daug baltos spalvos, tai baldus galima rinktis ir baltos spalvos, tačiau geriau atrodytų prigesinta balta, tarkim, su gelsvu atspalviu. Be to, spalvos ir atspalviai turėtų būtų šiltų tonų. Galite atsinešti spalvų paletę iš parduotuvės ir pažiūrėti, kurios spalvos labiausiai tiktų. Renkantis minkštus baldus svarbios ir medžiagos. Reikėtų pirmenybę teikti ne odai, nesvarbu ar ji natūrali, ar dirbtinė, o audiniams. Jų dabar labai daug, todėl galima rasti tiek įvairių spalvų, tiek ir sudėties. Labai gerai, jei turite galimybę iš pardavėjo pasiimti audinių pavyzdžius ir savo namuose peržiūrėti kas labiau tiktų. Taip pat labai svarbu, kad pagalvotumėte kokių baldų reikia. Kai kurie tikrai reikalingi, o be kai kurių galima apsieiti. Pavyzdžiui, minkštasuoliai labai tinkamas pasirinkimas, nes jie ne tik patogūs, bet ir puikiai atrodo interjere. Tarkim, minkšti pufai yra tas baldas be kurio tikrai galima apsieiti, o ir interjero kūrimui jie neturi tokios didelės reikšmės. Žinoma, sofa yra tas baldas be kurio sunku įsivaizduoti svetainę, tad sofos tikrai reikia.

Kaip matome minkšti baldai tikrai labai svarbūs, tačiau nereikia pamiršti ir kitų daiktų, kurie padeda kurti jaukų interjerą. Pagalvokite apie minkštas pagalvėles ir kilimus. Taip pat tokios smulkmenos, kaip vazos ir gėlės taip pat puikiai padeda papildyti interjerą. Nenuvertinkite smulkmenų, nes jos padeda sukurti išbaigtą jaukų interjerą, kuris džiugins jus ir jūsų svečius.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Eligijus

    Sveiki, pasirinkau Italijos intejero dizaina namuose, taip pat naudojausi daliniams kroviniams vežti siramis.lt įmonės paslaugomis.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>