Ką verta sužinoti prieš perkant papuošalus?

Neabejotinai papuošalai moterų gyvenime užima svarbią vietą. Dabar papuošalus įsigyti daug paprasčiau nei bet kada anksčiau. Galima apsilankyti šioje https://kolje.lt/ interneto svetainėje ir sužinoti, ką galima įsigyti. Kiekviena moteris rinksis papuošalus pagal jai svarbius kriterijus Ką reikia žinoti, kad pasirinkimas būtų geras?

Šiuo metu yra daug papuošalų ir renkantis pirkėjos dažnai nežino, ko jos nori arba, ko joms reikia. Pradėti galima nuo auskarų, nes jie yra populiariausi papuošalai. Tinkamai parinkti papuošalai pabrėš jūsų grožį, pavyzdžiui, tinkamai parinkti auskarai gali pabrėžti akių ar odos spalvą. Auskarus reikia rinktis ir pagal savo veido ypatumus. Toms moterims, kurių veidas yra platus ir turi ryškius skruostikaulius puikiai atrodys siauri bei ilgi auskarai. Tuo tarpu siauram ir ištemptam veidui tiks masyvūs auskarai, kurie vizualiai paplatins veidą. Jeigu turite ovalų veidą, tai tiks raityti ar lenkti auskarai. O jeigu nežinote, ką rinktis, tai jums tiks karuliai ant ilgų juostelių, nes tokie auskarai tinkami visoms veido formoms. Taip pat svarbios ir spalvos. Galima rinktis atsižvelgiant į odos spalvą ir jeigu odos spalva šalto atspalvio, tai jums tiks baltas metalas, o jeigu šilto atspalvio, tai reikia rinktis geltono metalo atspalvius.

Kitas populiarus papuošalas yra kaklo papuošalai ir pakabukai. Jų taip pat būna įvairių dydžių ir formų. Čia taip pat galima rinktis pagal tam tikrus patarimus. Pavyzdžiui, smulkaus sudėjimo moteriai tiks masyvūs papuošalai. Taip pat reikia atsižvelgti į kaklą. Jeigu kaklas trumpas, tai reikia rinktis subtilius nedidelius papuošalus ir reikia vengti stambių papuošalų, kurie vizualiai dar labiau sutrumpins kaklą.

Žiedai yra dar vienas papuošalas, kuris tikrai mėgstamas moterų. Jie gali būti tiek paprasti, tiek ir skirti ypatingoms progoms arba simbolizuoti tam tikrą reikšmę, pavyzdžiui, sužadėtuvių arba vestuviniai žiedai. Renkantis papuošalus savo rankoms reikia atsižvelgti į plaštakos dydį bei pirštus. Pavyzdžiui, storiems pirštams tiks vidutinio dydžio žiedas su apvalios formos akmenuku. Mažoms plaštakoms netiks masyvūs žiedai ir reikia rinktis minimalistinius. Kiekvienas žiedas turi ir savo dydį, kurį galima sužinoti parduotuvėse.

Šiuo metu yra labai daug papuošalų ir tai nėra tik žiedai, auskarai ir kaklo papuošalai. Tai ir sagės, ir apyrankės, ir t.t. Moterys turi atidžiai rinktis sau papuošalus, nes tik tinkamai parinkti papuošalai tikrai puoš moterį visomis progomis.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>