Kasdieninė burnos priežiūra: 5 patarimai

Dažnai sakoma, kad šypsena yra gražiausias moters papuošalas, tad jeigu nori kiekvieną dieną atrodyti puikiai – tokiu atveju turi ir tinkamai rūpintis savo dantukais, kurie prasideda nuo higienos namuose. Žinoma, higienai palaikyti reikalingos geros kokybės priemonės, kurias galite įsigyti čia: https://wesmile.lt.

O mes pateiksime 5 paprastus patarimus, kurie Jums padės džiaugtis akinančia šypsena kiekvieną dieną.

1. Pirmiausia, žinoma, būtinas reguliarumas, kadangi labai blogai, kad valote dantis tik kartą per dieną arba dar rečiau. Tokiu atveju pirmiausia kaupiasi minkštosios apnašos, kurios metų eigoje kietėja. Atsiradus akmenukams dar galima juos pašalinti, tačiau tokiu atveju būtinai reikia keliauti pas specialistą. Paskyrus nuolatinę priežiūra – neteks susidurti su profesionalia.

2. Žinoma, labai svarbu pasirūpinti specialiomis dantukų bei visos burnos ertmės valymo priemonėmis, kurios tikrai padėti pasiekti ilgalaikį rezultatą. Šiuo atveju tai turėtų būti ne tik dantų šepetukas, kuris daugeliui žmonių atrodo vienintelis, tačiau taip pat ir burnos skalavimo skystis, siūlas, net irigatorius, kuris daugelių atvejų padeda pašalinti labai rimtas burnos ertmės problemas.

3. Taip pat reikia nepamiršti, kad kasdieninis vandens gėrimas gali padėti Jūsų burnos ertmei išlikti kur kas gaivesnį ir tuo pačiu gėrimo metu pašalinsite tuos mikroorganizmus, kurie kelia įvairias ligas. Žinoma, gerti vandenį kasdien reikia ne tik dėl dantukų, tačiau ir daugelio kitų priežasčių, tad pasistenkite, kad tai taptų Jūsų kasdienybės įprotis.

4. Ar žinojote, kad tinkama mityba gali padėti Jūsų dantukams būtų kur kas sveikesniems ir gražesniems? Tikrai gali. Ir nors šiuo metu sveikos mitybos apibrėžimas vis labiau kinta, tačiau odontologai tikina, kad kuo daugiau daržovių kasdien valgysite – tuo Jūsų dantukai jums bus labiau dėkingi. Tuomet jis bus ne tik sveiki, tačiau taip pat ir gražūs.

5. Reikia nepamiršti ir reguliariai lankytis pas specialistą, kuris gali pamatyti dantukų problemas dar tada, kol jos yra labai mažos. O kuo greičiau bus sutvarkomos – tuo ir pati procedūra bus malonesnė bei dantukai bus gražesni.

Šypsokitės plačiai, nes šypsena ir Jūsų juokas – puošia kitiems žmonėms dienas. Svarbiausia, kad burnos ertmei nereikia daug pinigų, kad ji būtų sveika. Svarbiausia – kuo daugiau dėmesio.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>