Kaip išrinkti gėlių puokštę gimtadienio proga?

Gimtadienio proga gana dažnai nusprendžiama įteikti gėlių, tačiau neretai keliamas klausimas, kaip išrinkti tinkamiausią puokštę – juk įvairių galimybių turime ne taip ir mažai. Geliu puokstes gimtadieniui gali būti sukomponuotos tik iš vienos rūšies skintų gėlių, arba galima rinktis tokias puokštes, kurios yra paruoštos iš įvairių spalvų ir rūšių gėlių žiedų. Nebūtina apsiriboti vien tik įprastomis gėlių puokštėmis – šiandien taip pat yra siūloma galimybė rinktis gėles dėžutėse, miegančias rožes, kurios įgyja vis didesnį populiarumą, ir t.t. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti renkant tinkamiausią gėlių puokštę?

Pirmiausia galite pagalvoti apie tai, kokios gėlės labiausiai patinka solenizantui. Jei puokštę nuspręsite įteikti moteriai, tokiu atveju gėlės gali būti labai įmantrios, o tuomet, jei gimtadienio puokštė bus įteikiama vyrui, palankiau rinktis kuklesnius, tačiau stambesnius žiedus. Taip pat galima atsižvelgti ir į tai, kokia yra įvairių gėlių reikšmė – nors šiandien dovanojant gėles į tai atsižvelgiama tikrai ne visada, tačiau įteikdami gėlių taip pat galite nusiųsti ir tam tikrą užkoduotą žinutę. Reikšmę turi ne vien tik gėlių rūšis, bet taip pat ir jų spalva, taigi, galite pasidomėti, ką simbolizuoja įvairios gėlių spalvos.

Jei siekiate, kad puokštė būtų tikrai originali, galite neapsiriboti vien tik gėlių pristatymą siūlančių bendrovių pateiktais puokščių pavyzdžiais. Internetinėje erdvėje taip pat galite rasti gana nemažai įvairių puokščių nuotraukų, tad didelė tikimybė, kad čia galėsite rasti jums labiausiai patinkančių gėlių kompozicijų. Susisiekę su gėles pristatančia įmone galėsite papasakoti, kaip turi atrodyti paruošta gėlių puokštė, arba galėsite tiesiog nusiųsti patikusios gimtadienio puokštės nuotrauką. Bet kuriuo atveju galite būti užtikrinti, kad bus atsižvelgta į visus jūsų pageidavimus, ir puokštė bus būtent tokia, kokios ir tikitės.

Gėles pristatančių įmonių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai didelis, tad visada rasite tokią, kuri geriausiai pateisintų jūsų poreikius. Pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui, geliu pristatymas Klaipeda, labai greitai galėsite rasti geriausiai jūsų užklausą atitinkančių rezultatų, ir tuomet beliks tik pasirūpinti gėlių užsakymu.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Vilius

    Aš taip pat džiaugiuosi, kad gėlių salonai vis drąsiau pradeda teikti pristatymo paslaugą. Didžiuosiuose miestuose tai jau senokai nebėra problema, yra net kas veža į aplinkinius netolimus miestelius nes provincijoje dar tikrai mažai sutinkančių nuvežti, nors po truputėlį jau atsiranda tokių modernesnių ir lengviau pasiekiamų salonų.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>