Kodėl verta rinktis keliones į Izraelį?

Izraelis – tai viena tų kelionės krypčių, kurias lietuviai mėgsta labiausiai. Tai tikrai nestebina – keliones i Izraeli gali būti tikrai įspūdingos. Priežasčių, kodėl verta rinktis būtent šią kelionės kryptį, tikrai nestinga, taigi, kodėl verta pagalvoti apie būtent tokį pasirinkimą?

Unikalios patirtys

Gana dažnai keliones i Izraeli pasirenkamos vien dėl to, kad būtų galima išsimaudyti Negyvojoje jūroje. Turbūt ne kartą yra tekę matyti nuotrauką, kurioje žmonės tiesiog plūduriuoja ir skaito laikraštį, tad įdomu įsitikinti, ar tokios nuotraukos nėra montažas. Taip pat kelionės metu gana dažnai nusprendžiama aplankyti Jeruzalę, kurioje įvairių lankytinų objektų tikrai nestinga: net ir netikintys žmonės teigia, kad šiame mieste jaučiama visai kitokia atmosfera nei esame įpratę, tad čia apsilankyti yra tikrai palanku.

Nedidelė kelionės kaina

Skrydis į Izraelį tikrai nėra brangus, todėl tokią kelionę gali sau leisti daugelis mūsų. Nors šioje šalyje kainos nėra labai mažos, tačiau paieškojus tikrai rasite palankių apgyvendinimo pasiūlymų. Keliaudami po Izraelį galėsite pasirinkti tokį transportą, kurio kaina nebūtų labai didelė, ir taip pat galėsite rasti tokių objektų, kurių lankymas visiškai nieko nekainuoja.

Puikus klimatas

Kelionė į Izraelį gali būti planuojama visais metų laikais, tad visai nesvarbu, kada nuspręsite atostogauti, galite būti užtikrinti, kad šioje šalyje oras bus tikrai puikus. Neretai nusprendžiama kelionę planuoti žiemos laikotarpiu, ir toks sprendimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti: nors dienos bus trumpesnės, tačiau tikrai galėsite pasimėgauti šiltos saulės voniomis.

Didelis pramogų pasirinkimas

Izraelyje įvairių pramogų pasirinkimas tikrai nėra mažas, tad pasirinkus tokią kelionės kryptį nuobodžiauti tikrai neteks. Turėsite galimybę išbandyti nardymą, plaukimą laivu stikliniu dugnu, galėsite aplankyti įvairius žymiausius objektus, išbandyti vandens parkų siūlomas pramogas, ir t.t. Svarbu žinoti tik tiek, kad nuo penktadienio saulėlydžio iki šeštadienio saulėlydžio Izraelyje tempas sulėtėja: užsidaro parduotuvės, kavinės, įvairūs centrai, ir t.t. Tai – ramybės metas, todėl keliones i Izraeli metu pasistenkite išvykas ir kitas pramogas planuoti taip, kad penktadienis ir šeštadienis būtų skirtas ramiam poilsiui.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>