Kur pigūs skrydžiai dar pigesni?, – Vilnius, Ryga, ar Varšuva?

Niekam nėra paslaptis, kad jei yra galimybė mokėti mažiau, visi yra pasiruošę ieškoti tos progos. Ir visai nesvarbu, ar pirktumėte televizorių, bet kurią kitą buitinę prekę, rūbus, ar paprasčiausiai siektumėte planuoti asmeninę kelionę – akivaizdu, kad žmonės, norėdami sau leisti daugiau laikui bėgant, siekdami turėti daugiau asmeninių santaupų, yra linkę ieškoti pačių pigiausių sprendimų, kurie, svarbiausia, atitiktų bent minimalius lūkesčius.

Vien dėl šios priežasties, tiesą sakant, ir pradėjome šiandienos straipsnį būtent taip. Mūsų tikslas yra pasiaiškinti, kur pigūs skrydžiai yra dar pigesni – kitaip tariant, iš kurio gi didmiesčio keliautojams reikėtų skristi, norint sutaupyti nemažą sumą finansinių išteklių oro bendrovių bilietams įsigyti? Esame linkę manyti, kad daugumos žmonių reguliarūs tikslai yra siejami būtent su išvykomis, todėl teigti, kad tokios koncepcijos tema galėtų būti žmonėms naudinga, kuo drąsiausiai galime.

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kad išvykimo stotelė itin priklauso nuo ten, kur vyksite. Tarkime, jeigu galvojate apie tolimųjų reisų skrydžius, kaip ir tikriausiai suprantate, iš Vilniaus tokios galimybės yra itin ribotos. Atitinkamai, šiais atvejais reikėtų labiau orientuotis į Lenkijos sostinę, ar Latvijos, suvokiant tai, kad šių miestų oro uostai yra didesni (o Varšuvoje net du), taip pat – miestų oro uostai yra sudarę daugiau sutarčių su aplinkinėmis šalimis, kurios tikrai vykdo tolimųjų reisų keliones. Vis dėlto, tokiu atveju, jeigu norite skristi iš Vilniaus, itin realu, kad persėdimas įvyks Skandinavijoje, Maskvoje, ar Ukrainoje. Pažymime, kad tokiu požiūriu pigūs skrydžiai tikriausiai neatsiras, tad reikia ieškoti alternatyvų.

Išsiaiškinti, o taip pat ir siekiant pernelyg daug laiko nesugaišti, galima ir paprasčiau. Internetinėse svetainėse būtų galima rasti šimtus įvairiausių internetinių kelionių projektų, kurių metu yra skelbiama ne tik tikslinė informacija, tačiau taip pat ir formuojamos jūsų individualios užklausos, atsižvelgiant į pasirinktą laikotarpį, norimas stoteles, bei, kai kuriais atvejais, ir numatomą biudžetą. Taigi, iš esmės teigti, kad sprendimų nėra – tikrai negalima, tačiau, kaip ir kiekvienoje situacijoje reikės nemažai asmeninių pastangų, kad šie rezultatai išsipildytų, būtų pasiekti ir galiausiai būtų suteikta jums maksimali nauda.

Taigi, kur pigus skrydžiai yra dar pigesni – išimtiniais atvejais, jie gali būti pigiausi kiekviename iš nurodytų miestų. Viskas priklauso nuo terminų, krypties, bei jūsų numatytos išvykimo datos.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>