Lėktuvų bilietai – pigių kelionių subtilybės?

Socialiniuose tinkluose pastaruoju metu yra itin paplitusi sąvoka – pigios kelionės. Žinoma, ši sąvoka šiuo atveju apima ne keliones autobusu, autostopu, ar kita transporto priemone, kuri yra orientuotą į visišką kelionės optimizavimą. Turime omenyje tolimesnius skrydžius, oro bendrovių pasiūlymus ir galimybes planuoti keliones visiškai savarankiškai. Vis dažniau galima girdėti apie tai, kad lėktuvų bilietai gali kainuoti ir vos keletą eurų, o aplankyti savo norimą miestą, šalį, apie kurį svajojote visą gyvenimą, gali pakakti ir kelių darbo dienų gauto atlyginimo.

Pradėti siūlome nuo to, paaiškindami, kodėl gi būtent dabar lėktuvų bilietai kainuoja gerokai mažiau, nei iki šiol? Svarbiausias aspektas šiuo atveju yra niekas kitas, kaip tik padidėjusi pasiūla – arba, kitaip sakant, tai tiesiog auganti konkurencija. Kaip ir tikriausiai pastebėjote, vis daugiau skrydžių yra organizuojamų oro bendrovių į atitinkamus kraštus, vyksta vis didesnė bendrovių integracija, skrydžių dažnumas, siekis orientuotis į klientą ir padaryti, jog skrydžiai taptų transportavimo būdu numeris vienas. Žinoma, kiekvienas žmogus renkasi pagal save ir to tikriausiai pakeisti nebūtų galima, tačiau reikėtų tuo pačiu suvokti ir tą mintį, kad nuvykti, pavyzdžiui, į Ispaniją automobiliu, ar autobusu, jums kainuotų ir nerealiai daug finansinių investicijų ir truktų beatodairiškai daug laiko, ko tikriausiai jau niekada nebenorėtumėte patirti.

Lėktuvų bilietai, tuo tarpu, ne visais atvejais yra pigūs. Taip, statistiškai jie atpinga kone kiekvieną mėnesį, jeigu pasirinktume visų bendrovių pateikiamus pasiūlymus ir tuos, kurie yra pateikiami į ateitį, tačiau taip yra ne visuomet. Tarkime, net ir tuo atveju, jeigu norėtumėte keliauti ne ekonomine klase, jeigu galvotumėte apie papildomą bagažą, ar bet kurią kitą pridėtinę paslaugą, akivaizdu, kad reikėtų pasirūpinti ženkliai didesnėmis sumomis, kas atitinkamai priverstų dar kartą pagalvoti, ar lėktuvų bilietai tikrai yra tokie pigūs. Norime, kad suvoktumėte, kad lėktuvų bilietai gali būti nebrangūs, tačiau neprivalo. Šiuo atveju jūs asmeniškai valdote visą situaciją ir tik nuo jūsų pačių, iš esmės, priklauso, ar esate pasiruošę investuoti savo asmeninį indėlį tam, kad pavyktų keliauti pigiau.

Tam, kad nepaisant ko, taptumėte laimingi ir patenkinti kelionės rezultatais, tam, kad galėtumėte kuo laisviausiai atsipalaiduoti ir tiesiog pasinerti į kelionės malonumus, rekomenduojame nusistatyti kelionės biudžetą ir bilietų ieškoti kuo įmanoma anksčiau. Palaipsniui sumokėsite už apgyvendinimą, kitas paslaugas, tad bet kuriuo atveju kelionė pataps nebrangi.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>