Neperšlampami batai – labai svarbūs

Kada lauke šlapia, nieko nėra geriau nei geri neperšlampantys vandens batai. Kada geriausia juos avėti? Pamatysite, kad priežasčių yra tiek daug, kad suprasite, jog ir jums būtinai reikėtų įsigyti naujus, gerus, patvarius vandens batus. Galite rinktis slydimui atsparius batus, taip pat tiesiog atsparius vandeniui.

Pavasarį mieste ir gamtoje

Tikra tiesa, kad pavasarį per balas jus geriausiai perneš ne riedės, ne riedučiai, ne segvėjai, o vandens batai. Būtent jie ir tik jie leis pasijusti tikrai puikiai, kadangi galėsite per balą žengti miete nebijodami, kad išlipsite iš jos šlapiomis kojomis. Miesto stileivos labai greitai į savo išeiginį drabužių pasirinkimą įkombinuoja kažką tokio ekscentriško. Todėl nebandys priderinti juodų neutralių guminių batų, kur tik iš arti matytųsi, kad tai vandens batai. Miesto stileivos užsidės ryškiu raudonus guminius batus ir su jais žengs per balas. O štai gamtoje maknoti per klampynes labiau tiks žemės spalvų batai, tinkantys prie savo natūralios aplinkos. Žodžiu, pavasariui, kuomet atlydys, daug balų ir pažliugusios žemės, tikrai verta turėti gerus vandens batus.

Žiemą mieste

Nors eilėraščiai sako, kad prisnigus turėtų būti "balta balta, kur dairais", tačiau mieste būna pilka pilka. Kadangi visur yra priberta sniegą tirpdančios druskos, taip pat tiek kartų išminta žmonių, kad viskas virsta pilka pliurze ir balomis, kurios ne tik sušlapintų jūsų stilingus odinukus, bet ir paliktų druskos didelius šliuzus. Dėl to kur kur, bet jau miesto centre žiemą tai tikrai geriau neavėti savo prabangiausių žieminių ar proginių batelių. Čia geriau tiktų vandens batai, ir dar net ne tie, kuriuos labiausiai saugote, kadangi ant jų liks daug druskų.

Žiemą gamtoje

Kitas reikalas – jeigu norite eiti žiemą per pusnis. Čia irgi reikia neperšlampamų batų, tačiau tada jau ieškosite tokių, kurie būtų kuo šiltesni, kuo geriau apgaubtų jūsų visą blauzdą ir netgi viršuje turėtų tokią gumytę, kurią suveržus staiga jūsų visa blauzda būtų visiškai apsaugota nuo kažkokio poveikio. Taigi, žiemą gamtoje galima tikrai smagiai praleisti laiką, bet reikia nepamiršti, kad gamta yra kupina sniego ir jo reikia saugotis, nes jam ištirpus ant kūno, liksite šlapi.

Vasarą festivaliuose ir gamtoje

Taip pat reikėtų nepamiršti guminių neperšlampamų batų įsimesti į bagažą, keliaujant vasarą į festivalį. Vasaros festivaliai yra tokia vieta, kur gali būti tikrai labai šlapia, ir jums vertėtų pagalvoti apie tai, kaip išsaugoti sausas kojas.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>