Paprastos ir smagios dovanų idėjos

Ieškote smagios dovanos sau ar draugams? Interneto parduotuvėje https://www.b-a.eu/ rasite puikių dovanų, tinkančių visoms ir visokiausioms progoms. Tad, jeigu to dar nepadarėte anksčiau, apžiūrėkite, kokių įdomių dovanų čia yra, galinčių pakeisti jūsų dieną bei priversti nusišypsoti.

Žaidimai

Pati geriausia universali dovana – tai žaidimas. Kadangi žaidimai yra amžinas dalykas. Kiekvienas žmogus turėtų turėti namuose kokių nors žaidimų, ir tai leistų jam bent retkarčiais nuveikti kažką smagaus su draugais. Juk kartais labai nustembame, kai mus aplanko draugai, o tada suprantame, kad neturime, ką su jais veikti. Žaidimai – dalykas, kuris padės surasti komunikacijos kelius. Taip pat jums patiks ir žaidimai, skirti tik jums patiems.

Pradėkime nuo brangiausių žaidimų parduotuvėje. Dailūs mediniai šachmatai su staliuku – tai ne tik smagi, bet ir labai graži dovana. Kaip gali nesimokyti žaisti šachmatais, jeigu namuose turi tokį tobulą senovinį stalelį? Tikrai norėsi pajusti tą malonumą prie jo pasėdėti bei pasijusti kaip senovės išminčiumi ir pažaisti. Populiarus ir žaidimų stalas WORKER. Šis žaidimas pareikalauja mažiau mąstymo, daugiau veikimo, ir puikiai tinka žaisti atsipalaidavusių draugų kompanijoje. Pokerio rinkinys – ne pigus malonumas, tačiau užtikrintai įtraukiantis žaidimas. Jeigu norite pasikviesti draugų, bet nežinote, ką su jais veikti, o tiesiog apkalbinėti pažįstamus atrodo labai pabodę – renkite pokerio vakarus. Arba pokerio rinkinį padovanokite tam, kas planuoja tokius vakarus rengti. Stalo futbolas arba universalus žaidimų stalas – daiktas, kurį dažnai matome įmonėse, biuruose. Tačiau gal jūsų bičiulis taip pat norėtų tokį turėti. Padovanokite jam stalo futbolą, ir jis jus dažniau pasikvies į svečius, kad kartu pažaistumėte. Monopolis – senas geras stalo žaidimas, kurį taip pat smagu žaisti didelei ir mažesnei draugų kompanijai. Padovanokite kam nors gimtadienio proga, ir jau tame pačiame gimtadienyje šis žmogus norės žaisti tokį žaidimą.

Suvenyrai

Suvenyrus galite dovanoti ir svečiams, atvykusiems jūsų aplankyti į Lietuvą, ir keliaudami po užsienį, ir savo artimiesiems, švenčiant ypatingas šventes. Ant suvenyrų gali būti pažymėta kažkokia atributika: sirgalių atributika, tautiniai ženklai, ar kažkas susijusio su meile, mielumu, jausmais.

Naudingos smulkmenos

Tai gali būti kone bet kas. Yra labai daug juokingų ir smagių daiktų, kuriuos padovanoję draugams ar artimiesiems, priversite juos nusišypsoti. Pavyzdžiui, retro stiliaus ragelis – laisvų rankų įranga. Tai irgi gali būti puikus daiktas, kuris bus padovanotas jums ar kam nors kitam. Kaip juokingai atrodysite mieste išsitraukdami didžiulį telefono ragelį ir sakydami „klausau“. Ragelis bus prijungtas prie telefono ir palengvins jums kalbėjimą. Alaus šalmas – smagi dovana, kuri tiks kiekvienam alaus mėgėjui. Galėsite uždėti tiesiai draugui ant galvos ir jau tą patį vakarą pripildyti tas šalmo taras alaus. Smagus daiktas ir labai juokingas. Juokinga dovana – avarinis tualetinis popierius. Jis privers nusijuokti, nes bus įdėtas ir į specialią pakuotę, kokioje būna gesintuvai ar kiti avarinio gelbėjimosi dalykai.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>