Paskola su NT įkeitimu – ar tai gali būti naudinga?

Visuose informaciniuose šaltiniuose dažniausiai girdima informacija apie paskolas internetu, vartojamuosius kreditus, daugumą žmonių nuteikia pesimistiškai. Tačiau taip tikrai nėra, ir visuomenės nuomonė, kad paskola ir kreditas tai kelionė į finansinį krachą nėra tiesa. Rizikos šioje sferoje tikrai yra, kadangi tai susiję su pinigais, o kas susiję su pinigais, tas visuomet turi dalelę rizikos, taip ir ši sfera – rizikos tikrai turi. Tačiau ta rizika yra labai minimali, kadangi ją galima primažinti, tinkamai įvertinus savo finansines galimybes, kritiškai įvertinti savo finansinę padėtį, pagalvoti ar verta skolintis, ar tie pinigai bus panaudoti tikslingai, ar Jūs juos sugebėsite laiku grąžinti, kadangi kitu atveju, taip, kaip jau minėjome, apie neigiamą visuomenės nuomonę – ji gali pasiteisinti. Kadangi laiku nemokant įmokų, kreditų teikimo bendrovės pradeda skaičiuoti vėlavimo palūkanas, kurios yra dar didesnės už paprastas, o taip Jūsų skola auga kaip ant mielių.

Kalbant apie paskolas su nekilnojamo turto įkeitimu – tai labai patogi paslauga, norint gauti didesnę pinigų sumą, įkeitus savo turimą nekilnojamą turtą, tačiau rizika yra ir šioje sferoje – visada reikia pagalvoti apie patį blogiausią scenarijų, pagalvoti, ką darytumėte, jeigu skolos grąžinti nepavyktų, o iš Jūsų nekilnojamas turtas būtų atimtas? Taip, galimas ir toks variantas, kadangi įmonė, kuri Jums paskolino pinigus, neturės kur dingti, atims Jūsų turimą turtą už skolą. Paskola su NT įkeitimu – patogus, tačiau kartais ir pavojingas paskolos būdas. Vieni sako, kad tai labai naudinga paslauga, tačiau yra tokių žmonių, kurie dėl pinigų įkeičia vienintelį turimą turtą, o kiti žmonės turėdami kelis nekilnojamo turto objektus, viena iš jų gali įkeisti už skolą.

Paskola su NT įkeitimu – tinkama paslauga žmonėms, mokantiems tinkamai vertinti savo galimybes, kurie teisingai apgalvoja, ar ši paslauga verta jų nekilnojamo turto, pasveria visas įmanomas galimybes, pagalvoja apie įvarius scenarijus. Taip pat labai svarbu yra tinkamai įvertinti Jūsų nekilnojamo turto kainą ir ją palyginti su paskolos davėjo siūloma kaina.

Viską apibendrinant, galima teigti, kad paskola su NT įkeitimu – gera finansinė pagalba asmenims, kurie tinkamai moka valdyti turimus finansus, geba apgalvoti visus įmanomus scenarijus. Kadangi visais kitais atvejais – pasitvirtins negatyvioji visuomenės nuomonė. Galiausiai skola padidės iki tokio dydžio, kokios Jūs nepajėgsite grąžinti niekada, taip pat labai populiarus būdas skolintis su turto įkeitimu – paskola įkeičiant automobilį.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Rimgaudas

    Turintiems butą Lietuvoje ir norintiems pirkti erdvesnį butą ar statytis namą, tačiau neturintiems pakankamai pinigų, visai variantas yra rinktis paskolą su nekilnojamojo turto įkeitimu. Jei esate dirbantys ir garantuojate pastovias pajamas, nerimauti nėra ko.
    http://kku.lt/naudinga/paskolos-dirbantiems-uzsienyje/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>