Paslaugų skelbimai – puiki vieta užsidirbti.

Dauguma žmonių apie savo paslaugas reklamuojasi socialiniuose tinkluose, ten kur tai daryti labai paprasta, tačiau labai retai – efektyvu. Socialiniai tinklai tiesiog lūžta nuo įvairių paslaugų pasiūlymų iš įvairių Lietuvos miestų, taip pat kai kurios paslaugos gali būti suteiktos ir kompiuteriu. Labai daug įmonių su privačiais žmonėmis kovoja, kadangi yra tokių, kurie paslaugas teikia labai kokybiškai, turi gerus atsiliepimus internete, todėl turi labai daug klientų, taip po truputį yra įkūrę savo verslą ir labai konkuruoja su įmonėmis, kurios su savo aukštomis kainomis baido visus savo klientus. Taip, paslaugų yra tokių, kurių galima įsigyti per įmonę, tačiau galima ir per privatų asmenį, kartais gali tekti sumokėti net keliasdešimt kartų mažiau. Taip galite sutaupyti labai daug pinigų.

Paprastas pavyzdys – lažybų patarimai. Labai daug įvairių internetinių portalų, kurie yra žinomi visame pasaulyje pardavinėja lažybų patarimus, už kuriuos tenka sumokėti dideles sumas, o kad ši paslauga pasitarnaus, garantuoti negali niekas, todėl, kad lažybos, tai šaltinis, kurį lemia sėkmė. Tačiau lažybų patarimų galite įsigyti ir pas paprastą, privatų asmenį, kuris turi patirtį šioje srityje ir gali ja su Jumis pasidalinti. Tačiau internete apstu žmonių, kurie apsimeta tokiais esantys, ir duoda iš piršto laužtus patarimus, taip apgaudami žmogų, o dažniausiai tokie statymai būna pralaimėti, todėl žmogus patiria nuostolius ne tik pirkęs paslaugą, tačiau ir pastatęs pinigus už tam tikrą patarimą.

Paslaugų skelbimai – puiki vieta paskelbti apie savo parduodamas paslaugas, kadangi ten renkasi visi privatūs asmenys su savo siūlomomis paslaugomis, o žmonės, norintys pirkti tokių asmenų paslaugas, viename portale gali viską labai lengvai rasti. Paslaugų skelbimai naudingi ir žvelgiant iš ieškančiojo pusės- viską rasite vienoje vietoje, taip pat galite rasti ir įvairių komentarų apie Jūsų potencialaus paslaugų pardavėjo siūlomas paslaugas. Dažniausiai žmonės nusipirkę įvairias paslaugas, tokiuose portaluose palieka komentarus su savo nuomone apie šias paslaugas, todėl Jūs labai lengvai galėsite apsispręsti ar tai Jums tinka.

Viską apibendrinus, galima teigti, kad paslaugų skelbimai puiki vieta rasti įvairių paslaugų pasiūlymus, nei tai darant per paprastas paieškų sistemas, kadangi tokiose paieškų sistemose pirmiausia figūruoja įmonės, kurios į internetinę reklama turi ir gali investuoti kur kas daugiau pinigų, nei paprastas, privatus asmuo, tačiau geriausia reklama – iš žmogaus lūpų.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>