Paskolos, dėl kurių nesigailite, nors tai ir nebuvo protinga

Ne visos credit24 paskolos galbūt buvo išduotos kilniems ar patiems geriausiems tikslams. Kaip visada, būna visko ir kai kurie žmonės padaro kvailysčių su gautais pinigais. Ne mums teisti. Tegul prisipažįsta tie, kurie bent kažkada yra pasiskolinę iš greitųjų kreditų įmonės pinigų tikslams, kurie nebuvo to verti. Tačiau gailėtis neteko – viskas išėjo geriau nei tikėtasi.

Nuostabiai kelionei

Viena jauna mama sako, kad visi pasiūlymai aprašyti puslapyje, iš kurio ji skolinosi, ir nė vienas jos nenuvylė. O kaip gi galėjo? Juk skolintasi tik vieną kartą, ir tą patį – nors ir galvojo, kad klysta, bet nesuklydo. „Prisimenu, kaip skolinausi pinigų kelionei, dėl kurios nebuvau tikra. Bet ji labai pasitvirtino ir man padėjo, nes aš tuo metu tiesiog turėjau išsivaduoti, turėjau pabėgti pati nuo savęs, kad viską galėčiau pradėti nuo pradžių. Ir man pavyko, aš ir pati to nesitikėjau. Keliavau prie jūros, daug nekainavo, bet kadangi visus finansus valdė vyras, tai ir tiek nebūčiau sau galėjusi leisti. Tiesiog reikėjo išdrįsti ir surizikuoti. Paskui supratau viską, ko turiu imtis, ką turiu daryti“, – prisimena ji. Moteris būdama prie jūros nutarė keisti gyvenimą, išsiskirti su vyru, susirasti darbą, pradėti gyventi kitaip, savarankiškai, ir būti laiminga.

Nuostabioms vestuvėms

Eglė prisimena, kad jai teko prisiskolinti vestuvėms. „Daug kas gal dabar mane pasmerktų, nes neva yra nemadinga taip daryti, leisti pinigus vestuvėms, kai piniginė tuščia. Ir tos vestuvės pačios apsuptos mitais, kurie šiame gyvenime jau nėra pritaikomi. Bet aš vis tiek labai džiaugiuosi, kad tai padariau, tai buvo tikrai geras sprendimas“, – neabejoja ji. Kaip kalba buvusi nuotaka, vestuvių svečiai patys atėjo supratingai su nemažais vokais, todėl ir nebuvo jausmo, kad labai išsileido. Kadangi už vestuves visi tarsi kolektyviškai sumokėjo.

Kai buvome jauni ir ėmėme paskolas šiaip

Rokas prisimena laikus, kai kažkodėl bankas studentams suteikdavo „vartojamąją paskolą“ (apie 1000 litų) tiesiog be jokios priežasties. „Mes tikrai prisipirkome visi nesąmonių. Iš esmės, aš net jokio daikto normalaus nenusipirkau. Tik galvojau apie tai, kada ką pirksiu, ir tiek. Taigi, ėmėme paskolas ir žinojome, kad visko gali būti, gal ateitį gailėsimės. Dabar tenka mokėti palūkanas. Bet šiaip iš esmės nesigailiu. Kadangi esu gyvenime labai daug skurdo patyręs, tai man yra malonu, kad bent kažkiek pavyko ir to pasiturinčio gyvenimo studijų laikais pamatyti“, – sako jis.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Gerda

    Nei kelionei, nei vestuvėms paskola nėra protingas sprendimas. Geriau jau pasispausti, pasitaupyti arba gyventi kukliau. Tikrai nereikia kelti vestuvių tokių, kad net reiktų kreditą imti. Geriau pataupyti pinigus ir įsigyti NT.
    http://kku.lt/naudinga/kreditai/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>