Vaikiškos miegamojo lovos – ką pataria dizaineriai?

Svarbiausias vaiko kambario baldas – lova. Iš tiesų, mažųjų miegamojo lovos turi būti ne tik praktiškos, kokybiškos ir patogios, bet ir stilingos, žaismingos, unikalios. Psichologai teigia, kad viskas vaiko kambaryje turi lavinti jo vaizduotę ir ugdyti kūrybiškumą, be to, labai svarbu, kad vaikas būtų patenkintas savo kambariu, todėl leiskite jam išsirinkti šios erdvės spalvas, personažus ar dekoro elementus – taip ne tik realizuosite svajonių kambario idėjas, bet ir mokysite vaiką priimti pagrįstus sprendimus.

Neribotos vaikų kambario įrengimo galimybės

Planuojant vaiko kambario interjerą, būtina atsižvelgti į vaiko pomėgius, amžių, charakterį, žinoti jo pomėgius ir poreikius. Nors visi vaiko kambario baldai turi būti kokybiški, nepamirškite, kad vaikams šio fakto nepakaks – mažieji savo kambaryje turi jaustis itin laisvai ir patogiai, lengvai pasiekti svarbiausius daiktus ir žaislus.

Vaiko lova turi atitikti jo ūgį. Nesirinkite itin didelės ir plačios lovos, kuri tik užims kambario erdvę – vaikams patinka žaisti ant žemės, todėl kambarį užimantis baldas jiems trukdys. Jei kambarys itin mažas, galima pagalvoti apie aukštyn pakeltą lovą, kurią vaikas pasiektų laiptukais, o apačioje jos galėtų turėti žaidimų erdvę. Žinoma, visais atvejais būtina įvertinti saugumą. Baldai turi atitikti vaiko amžių, lova negali turėti aštrių kampų, be to, būtina užtikrinti jos tvirtumą ir stabilumą.

Baldų kokybė, formos ir spalvos

Visais atvejais rinkitės aukštos kokybės medžiagas, rekomenduojame pirmenybę skirti natūralioms, nekenksmingoms medžiagoms. Taip būsite tikri, kad jūsų vaiko sveikatai negresia pavojus, o baldas tarnaus ne vienerius metus. Kad būtumėte tikri kokybe, rinkitės patikimą pardavėją, pvz., Domus galerija. Originalūs Domus sprendimai leis suderinti praktiškumo, kokybės ir stiliaus dermę. Beje, vertindami baldų stilių, nepamirškite, kad visi baldai vaikams yra tarsi jų žaidimų dalis, todėl drąsiai eksperimentuokite su baldų formomis ar spalvomis. Jei pirmenybę skiriate standartiniams sprendimams, kambarį pagyvinkite originaliais dekoro elementais, pvz., lovą papuoškite išskirtinės formos pagalvėlėmis, nupirkite patalynę su vaiko mėgstamu personažu ir pan. Leiskite vaikui rinktis dominuojančias kambario spalvas, tačiau venkite itin didelio spalvų margumyno, kadangi tokia erdvė taps chaotiška ir vaikui bus sunku atsipalaiduoti, todėl mažylis gali tapti irzlesnis.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>