Slauga namuose: reikalingiausių daiktų sąrašas

Šiais laikais vis daugiau žmonių renkasi artimojo slaugą namuose o ne ligoninėje. Pirmiausia todėl, kad galima gauti išmokas, kurios suteikia galimybę gauti tiek, kiek reikia, kad būtų gaunamas tikslinis gulimo žmogaus aptarnavimui reikalingas finansavimas, tuo pačiu namams galima įsigyti svarbiausius daiktus, kurie gali užtikrinti, kad ta slauga nebus jau tokia labai sudėtinga.

Pirkti daiktus bei įrangą slaugai siūlome iš čia: https://mediplius.lt. Vienoje vietoje rasite ne tik labai daug skirtingų daiktų, tačiau taip pat ir patarimus, kurie padės Jums įsigyti tai, ko tikrai reikia.

Žinoma, daiktų pirkimas priklauso nuo kiekvieno paciento atskirai. Tačiau mes pateiksime preliminarų sąrašą, kuris Jums turėtų padėti įsigyti viską.

1. Pirmiausia reikalingos kokybiškos tualeto kėdutės, kurios yra skirtos suaugusiems asmenims. Jeigu žmogus dar juda – tokiu atveju būtini tualeto reikalus palikite jam, o ne pirkite pampersus. Kuo žmogus daugiau juda – tuo geriau. Geros kokybės kėdutės skirtos tualeto reikalams yra čia https://mediplius.lt/tualetui/tualeto-kedutes.

2. Taip pat dažniausiai perkamos ir slaugos lovos, kurios taip pat gali labai pagerinti ne tik paciento, tačiau taip pat ir jį žiūrinčio žmogaus gyvenimo kokybę. Tokio tipo lovos dažniausiai turi ne vieną funkciją, tad jų valdymas yra labai patogus. Svarbiausia, kad padės gulinčiam žmogui kur kas geriau jaustis.

3. Siūlome lovose dėti specialius čiužinius, kurie yra naudojami nuo pragulų. Tokiu atveju, kai žmogus labai daug guli – tai yra puikus pasirinkimas. Svarbiausia, kad tokie čiužiniai yra pigūs, tuo pačiu – labai patogūs.

4. Geras pasirinkimas ir skuteriai, kurie puikiai tinka judėjimą mėgstantiems asmenims. Šiuo metu pasirinkimas labai platus bei įvairus, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia, kad skuteris būtų gebus išlaikyti paciento svorį ir tuo pačiu judėjimo galingumas būtų tvarkingas.

Kai norėsite, kad žmogaus gyvenimas būtų patogesnis – siūlome rinktis specialią įrangą, kuri gali užtikrinti, kad įprasti darbeliai, kurie atliekami kiekvieną dieną – bus padaromi kur kas greičiau ir paprasčiau.

Kuo daugiau tinkamų pasirinkimų – tuo didesnė tikimybė, kad visi geriau jausis. Ir pacientai, ir tie, kurie atsakingi už slauga.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>