Sony telefonai ir jų ypatybės

Kartu su telefonų atsiradimu, tam tikri jų modeliai žengė galva aukščiau nei kiti, ir iki šiol išlaikė rinkos lyderių pozicijas. Vieni jų – japoniška kokybe išsiskiriantys Sony telefonai. Nors jų pardavimų statistika neprilygsta konkurentams „Apple“ ar „Samsung“, pastebėta, jog Sony produkcija remiasi į lojalumą, todėl daugelis pirmą kartą įsigijusių Sony telefoną, lieka jiems ištikimi bei šiuos įrenginius perka ir toliau. Turint omenyje, kad gyvename vartotojiškoje visuomenėje, kurioje netikęs, nepatikęs ar reikiamų lūkesčių neatitikęs daiktas nesunkiai pakeičiamas nauju – Sony telefonai orientuoti į vertybes ir norą prisijaukinti klientą ne mada ar stiliumi, o kokybe ir universalumu. Panašu, kad jiems tai pavyko. Dėl kokių priežasčių Sony telefonai – vieni perkamiausių pasaulyje?

Dizainas

Sony telefoną būtų sunku sumaišyti su bet kokiu kitu. Jų išskirtinumas – dizainas, kurio stilistikos Sony laikosi iki šiol ir neketina keisti. Suprantama, juk patogus, į delną puikiai telpantis, malonių formų dizainas – viena priežasčių, kodėl Sony telefonai tapo tokie populiarūs. Gamintojas propaguoja monolito įvaizdį, o jo telefonai – taisyklingų formų ir kvadratiniais kampais. Be to, išmanieji Sony telefonai pakankamai ploni, todėl nesukelia sunkumo jausmo ir atrodo itin kompaktiškai bei moderniai.

Ekranas

Sony telefonai taip pat išsiskiria itin ryškiais ekranais, kuriuose praktiškai neįmanoma įžvelgti atskirų pikselių. Ši savybė juos daro dar malonesnius akiai, o puiki vaizdo funkcija leidžia naršyti ar žiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus mėgaujantis itin kokybiška raiška. Be to, Sony visuomet išlaiko labai tikrovišką spalvų atkūrimą, todėl kokybei susiliejus su realistiškumu gaunate kone tobulo naudojimo ekraną.

Baterija

Paskutinieji Sony telefonai turi Qnovo baterijas. Dėl jų Sony įrenginiai pasikrauna ypač greitai, o jų baterijos pradinę talpą išlaiko kur kas ilgiau nei ličio jonų baterijos. Foniniame režime veikiant įprastoms pagrindinio ekrano programėlėms, kurios duomenis atnaujina kas valandą, per naktį nukrenta vos 3–4% baterijos įkrovos. Telefonu naudojantis kiek aktyviau, pavyzdžiui, pasirinkus patį ryškiausią ekrano režimą ir žaidžiant žaidimus, per valandą Sony telefonai nukris vos 15 proc. ir panašiai.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>