Vonia – viešbučio vizitinė kortelė

Kad ir koks viešbutyje arba bendrabutyje (hostelyje) bus elegantiškas interjeras, lemiamus taškus, vertinant tą vietą, sudėlios tai, kokia visgi ten yra vonia ir vonios kambarys. Svarbu tai, ar gyventojas turės savo privatų vonios ir tualeto kambarį, ar bus gražūs vonios baldai, ar švaru. Šie kriterijai bus tokie svarbūs, jog jie iš esmės daug nulems, vertinant tokią apsigyvenimo įstaigą. Tad ką apie vonią ir vonios kambarį paprastai kalba poilsiautojai, ko jie tikisi?

Privati ar vieša vonia

Įrengti atskirą vonią kainuoja daugiau nei kokį kambarėlį daiktams susidėti. Juk reikia atvesti kanalizaciją, vandentiekį. Taigi, dušai, vonios, tualetai hosteliuose kartais būna bendri. Dalijantis patogumais su kitais, mažiau mokama už nakvynę. Mat laikoma, kad tai nelabai patogu. Taip ir yra. Tačiau kiekvienam pagal kišenę. Jeigu norima nakvoti pigiau, galima pasinaudoti ir vieša vonia bei tualetu.

Švara ir higiena

Itin svarbu, ar pasirinktas vonios kambarys yra švarus. Kas gali būti blogiau, negu ateiti į savo vonios kambarį, ir rasti jame svetimų plaukų, nukarpytų nagų ir įvairių kitų apraiškų, jog čia buvo kitas žmogus. Funkcionalumas taip pat reikalingas – jeigu yra dušas, tai jis turi veikti, jeigu yra plaukų džiovintuvas, tai jis taip pat galėtų atlikti savo darbą. Kuo tvarkingesnis vonios kambarys ir kuo daugiau tinkamai funkcionuojančių atributų, tuo viešbutyje geriau.

Stilius

Paskutinėje vietoje, kai jau atitinkami visi minimalūs poreikiai, yra tai, ar elegantiškas interjeras vonios kambaryje, ar stilingai viskas įrengta. Svarbiausia žmonėms bus tvarka, kad viskas veiktų, kad būtų privatu. O jeigu bus dar ir gražu, stilinga – jie jausis labai pamaloninti. Ten, kur daugiausiai intymumo, reikia ir geriausios švaros, jaukios aplinkos. Stilingi vonios baldai iš niekur neatsiras – jie bus užsakomi firminėse parduotuvėse. Vonioje dažniausiai vyraus balta spalva, tačiau taip pat keramika, baldai galės būti ir juodi, pilki. Nelabai malonu, kai vonioje yra perkrauta spalvų. Sakoma, kad tualete ateina geriausios mintys, o kai kam duše. Ar kada nors pagalvojote, kodėl? Todėl, kad ten mes nevarginame save per dideliu informacijos kiekiu, dėl to, kad ten mes neturime jokių reikalų, apie kuriuos tuo metu turėtume intensyviai mąstyti. Galime atlaisvinti mintis, o kadangi neblaško ir interjero spalvos, štai ir išsisprendžia didžiausios gyvenimo dilemos. Taigi, elegantiškas interjeras ir vienspalviai vonios baldai kiekvienam viešbučiui suteiks prestižą.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>