Užduotis: saugoti svetimą automobilį

Ne dažnas žmogus, kuriam reikalinga automobiliu nuoma Vilniuje, ryžtasi saugoti automobilį taip, kaip savo, arba taip, kaip paskolintą draugo. Tačiau automobilių nuoma nereiškia, kad tu išsinuomoji laiką, kada gali teršti svetimą nuosavybę. Juk iš tiesų tu tiesiog susiduri su automobiliu, kurį lygiai taip pat gali imtis saugoti, puoselėti ir kurti jam pridėtinę vertę. Žinoma, viskas priklauso nuo pačių žmonių. Vieni žmonės ir išsikraustydami iš viešbučio kambario susirenką kiekvieną šiukšlę, pasikloja lovą ir beveik visai sutvarko kambarį. Kiti tyčia, norėdami pasipuikuoti savo savininkišku statusu, primėto šiukšlių po antklodėmis – juk bus, kas sutvarkys. Automobiliai nuomojami tvarkingi, bet prieš juos gaunant klientui, jie yra sutvarkomi. Tad kaip vertėtų saugoti išsinuomotą automobilį?

Salono priežiūra

Pats svarbiausias ir paprasčiausias dalykas nuomojantis automobilį, yra užtikrinti jo maksimalią priežiūrą iš vidaus. Visada yra labai blogai, kai žmonės leidžia daryti sau ką nori ir automobilio salonas tampa jų išsidirbinėjimųrealizacijos aikštele. Juk, tiesą sakant, jeigu taip jau nori papokštauti, tai kam gadinti svetimą turtą? Vis dar pasitaiko piktybinių vartotojų, kurie į saloną atsiveda visą fermą: kates, dekoratyvines žiurkes, papūgėles, šunis, triušius. Gyvūnai kelia savo nemalonumus. Jie skleidžia kvapą, drasko, graužia salono saldus, gali pasišlapinti ar palikti spirų. Taip pat ir patys žmonės, jeigu kažką švenčia, gali palikti įvairių nepatrauklių kūno išskyrų salone. Tai yra labai nemandagus elgesys.

Kvapai ir maistas

Net jeigu nesielgiate taip brutaliai ir manote, kad automobilį saugojote, nebūtinai taip ir buvo. Reikėtų vengti automobilyje valgyti maistą, turintį labai pastebimą kvapą, skonį. Taip pat nebus gerai, jeigu rūkysite, kitokiais būdais skleisite automobilyje kvapus. Kvapas labai gerai įsigeria į minkštą salono vidų, ir vėliau net ir didžiausi valymai kartais nepajėgia jo išimti.

Išorinė priežiūra

Žinoma, reikia stengtis ir automobilį prižiūrėti išoriškai. Derėtų su juo nevažinėti per purvynus, kada apsitaškoma nuo galvos iki kojų. Taip pat šlapiam automobiliui įvažiavus į vieškelį gali irgi nepavykti išvažiuoti iš jo gražiam: apdulkėsite nuo ratų iki kėbulo viršaus, o ir į vidų prieis dulkių. Tad, jeigu jau nuomojatės automobilį raliui, imkite ne tokį gražų. Žinoma, automobilių nuoma turi savo kainą, ir jeigu jus ji sudomino, tai nebūtinai jūs turite laikytis šių visų reikalavimų ir rekomendacijų, tačiau jų laikymasis leistų jums vadintis kultūringu klientu.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>