Kaip saugotis, jeigu Jums grasina?

Kartais tik profesionalūs saugos sprendimai gali padėti išlikti saugiems, sveikiems ir kokybiškai gyvenantiems. Kartais apsisaugoti labai sunku arba beveik neįmanoma, nes mes visai neįtariame apie pavojų. Taip yra ir su dabartiniu terorizmu Europoje – juk būtų labai nesunku, kad ir mūsų Katedros aikštėje sukelti išpuolį, kadangi niekas to nesitiki. Tad būtent tada, kai niekas nieko nesitiki, tuomet tokie dalykai ir vyksta. Tačiau tada, kai apie grėsmes yra žinoma, siekiama saugumo. Vienas iš ženklų, kad kažkas gali nutikti – grasinimai.

Grasinimai kartais išsipildo

Dažniausiai grasinimų gali tikėtis pavieniai asmenys dėl meilės trikampių. Buvę sutuoktiniai ar mylimieji iš pykčio ir keršto gali grasinti susidorojimais, gali grasinimų sulaukti ir trečias, į meilės situaciją įsikišęs asmuo. Taip pat grasinimų galima sulaukti dėl interesų versle ar politikoje. Tad priežasčių yra ir jų grupės kriminalistams gana pažįstamos. Kartais į grasinimus nereaguojama, nes netikima, kad kažkas gali nutikti, tačiau kartais jie tikrai pranašauja blogus dalykus ir tada verta imtis tikrų saugos priemonių.

Profesionalūs saugos sprendimai

Jeigu asmuo, kuriam grasinama, kreipiasi į teisėsaugą, vien to neužtenka. Policija ir kriminalistai neužtikrina jokios protekcijos, jie tik užvesti gali bylą, užregistruoti skundus ar pradėti kokią paiešką. Tačiau padėti apsisaugoti gali profesionalūs saugos sprendimai. Namuose įrengiamos kameros, signalizacijos, nuolat budinti saugos tarnyba, slaptos sekimo įrangos – visa tai gana brangūs dalykai ir paslaugos, tačiau jų reikės ne nuolat, o brangiau vis tiek yra gyvybė.

Informacijos teikimas visiems

Tai, kaip žmogus, kuriam grasina, pats elgiasi, irgi yra labai svarbu. Pavyzdžiui, svarbu yra teikti informaciją. Pranešti visiems, su kuo bendraujate, kad esate galbūt sekami, kad kažkas jums grasina ir pan. Visa tai neturi būti gėdingai slepiama, kadangi kuo daugiau žmonių žinos, tuo labiau bus galima užtikrinti saugumą, žmonės ir patys mieliau norės jums padėti, stengtis siūlyti jums saugią kompaniją ar laisvalaikį.

Kova su savo panika

Taip pat reikia ir kovoti su savo panika. Priėmus sprendimus, leidžiančius save maksimaliai apsaugoti, belieka toliau gyventi išsaugant gyvenimo kokybę, stengiantis daryti viską, kas yra reikalinga, dirbti, džiaugtis, toliau kažką veikti. Panikuoti ir įsivaizduoti, kaip jums kažką padaro blogo, nereikia. Nes tai nepadės. Jeigu jau padarėte viską, kad užtikrintumėte savo saugumą, bereikalinga panika tik sudirgins jūsų nervus, padovanos nemigą ir kitus rūpesčius.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>