Apie kotedžus ir ne tik

Ko gero visi sutiks, kad pastaruoju metu nekilnojamojo turto pardavimai sparčiai išaugo, o ir statybų verslas kaip niekada intensyvus. Parduodami kotedžai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, didžiųjų miestų rajonuose, sparčiai statomi gyvenamųjų namų kvartalai ir aukštos ekonominės klasės butai. Jeigu anksčiau žmonės pirmenybę teikdavo didesnio ploto būstams, dabar renkasi kompaktiškus , ekonomiškus būstus, Šiandien straipsnyje plačiau pakalbėsime apie naują kotedžų projektą Vilniuje, kuris jau susilaukė didelio dėmesio ir laukia dar daugiau susidomėjusių.

Nauji kotedžai Vilniuje

Naujas modernių gyvenamųjų namų projektas „Hilltown“, įsikūręs Kalnėnuose, gamtos apsuptyje, nenutolstant nuo nuo miesto apsupties. Daugeliui individualūs namai suteikia galimybę turėti savo kiemą, džiaugtis laisvu plotu su artimaisiais, turėti privatumo, tačiau daugelis suteks, kad privatus namas taip pat reikalauja daug priežiūros, nuolatinio rūpesčio aplinka ir namo apdaila. Jaunoji karta, kuri visą savo laiką skiria darbui, o vakarus nori leisti su šeima, laiko švaistyti papildomiems darbams nenori. Tuo tarpu butas daugelį priverčia jaustis tarsi dėžutėje, todėl nukenčia gyvenimo kokybė. Kaip ten bebūtų, akivaizdu, kad reikia ieškoti tarpinio varianto, todėl čia populiarumą įgauna kotedžai. Kalnėnai – sparčiai kylanti ir besivystanti Vilniaus vieta. Puiki gamtos apsuptis, ypač geras susisiekimas su visomis miesto vietomis, nepriekaištingai išvystyta ir vis tobulėjanti infrastruktūra vilioja šeimas savo namų židinį kurti būtent čia. Tie, kurie ieško gamtos prieglobsčio, ypač vertina Ribiškio kraštovaizdžio draustinį irPavilnio regioninį parką, o netoliese tyvuliuojantį Nemėžio ežerą daugelis vertina kaip puikią galimybę su šeima mėgautis vandens pramogomis. Patogi transporto sistema, švaresnis oras nei daugelyje kitų rajonų, visą parą saugomas rajonas, kylantys prekybos centrai, puiki infrastruktūra – tai, ką vertintų ir puoselėtų kiekvienas. Jaunos šeimos labai didelį dėmesį skiria mokyklų bei darželių plėtrai teritorijoje, todėl Kalnėnai šiuo atveju ypač puiki vieta auginti savo atžalas. Taip pat svarbu paminėti, kad būtent šie kotedžai Vilniuje jums suteikia galimybę mėgautis privačiu kiemu. Internetinėje projekto svetainėje galite rasti išsamius aprašymus apie kotedžų techninę specifiką, išplanavimo, dainės ir pilnos apdailos subtilybes ir daug kitos naudingos informacijos. Svarbiausia tai, kad jums suteikiama galimybė pasinaudoti virtualiu turu, apžiūrėti jau atliktus ir būsimus projekto žingsnius. Taigi, jeigu norite gyventi patogiai, gamtos apsuptyje, tačiau nenutolus nuo miesto žavesio, šie Kalnėnuose įsikūrę ir statomi aukštos ekonominės klasės kotedžai – kaip tik jums. Gyvenkite jaukioje bendruomenėje, kurioje puoselėjama saugi bei jauki laimingai šeimai aplinka. Paskubėkite, nes didelė dalis būstų jau turi savininkus.

O gal patalpų nuoma?

Turbūt daugeliui teko girdėti, kad Vakarų pasaulyje, taip pat ir vakarinėje Europoje itin populiaru būstą nomoti. Jeigu patalpu nuoma Vilniuje ar kituose miestuose didžiausią paklausą turi tarp studentų ar juridinių asmenų, kai nuomos laikotarpis paprastai būna daugiau ar mažiau laikinas, tai Vakarų valstybėse žmonės yra linkę gyvenamąjį būstą nuomotis bene visą gyvenimą. Turbūt mums, kaip pakankamai šiaurietiškai ir senų tradicijų tautai, yra svarbu turėti savo asmeninį turtą, tačiau daugeis žmonių suvokia, jog gyvenimas laikinas, todėl neverta prisirišti prie vienos gyvenamosios vietos. Kai kurie mėgsta keisti aplinką, todėl būsto nuoma jiems puikiai tinka. Štai Eligija iš Vilniaus yra puikus tokio žmonių tipo pavyzdys. Moteris gyvena su mažamete dukra, tikrai turi galimybes įsigyti nuosavą būstą, tačiau nemato reikalo. „Nežinau, kur gyvenimas mane nuves, mes esam laisvos ir vienoje vietoje ilgainiui pasidaro nuobodu“- teigia Eligija, šiuo metu nuomojanti jaukų butą pačiame Vilniaus centre. O jūs ką rinktumėtės – savo nuosavą būstą ar patalpų nuomą?

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>