Virtuvės stiliaus tendencijos, kurios užvaldys 2017 – uosius!

Kiekvienas šiuolaikinis stilingas baldu salonas pildosi asortimentą tokiais baldais ir stiliaus akcentais, kurie šiais metais bus patys madingiausi. Kaip visuomet, visi vadovaujasi ir savo asmeniniais prekybos principais, ir visuotinėmis madomis. Nors baldai virtuvei kasmet netampa visiškai kitokie negu madingi buvo anksčiau, tačiau visgi ir čia yra šiokių tokių pokyčių. Šių metų madinga virtuvė – tokia, kuri panaši į anglišką kabinetą.

Tamsesnės grindys

Pirmoji virtuvės – angliškos tamsesnės grindys, jeigu yra šviesesnės sienos, tai grindys bus tamsesnės. Ar tai bus parketas, ar tai bus lentos. Ar tai bus kažkoks kitas pasirinkimas. Visais atvejais baldai virtuvei bus tai, kas užims pagrindinį stiliaus akcentą. Tačiau visgi sienų bei grindų nudažymas yra tai, kas turi būti pačioje pradžioje, kas bus tarsi drobė, ant kurios formuosis visas virtuvės interjeras, dėliosis virtuvės baldai.

Pilkos spalvos triumfas

O jeigu galvosite apskritai apie spalvas, tai matysite, kad pati populiariausia bus pilka. Nebijokite pilkos spalvos, ji nebus niūri, jeigu mokėsite suderinti visa kita. Ji gali tapti tikra jūsų namų puošmena, jeigu tik tinkamai sudėliosite visus akcentus. Tegul bus pilkos spintelės, stalviršiai, buitinė technika, tamsios grindys ir gražūs spalvoti akcentai. Visa tai gali būti vienas iš madingų interjerų variantų.

Pakabinkite sunkų metalą

Jeigu dar niekur negirdėjote anksčiau, nustebsite. Dabar baldai virtuvei įgis itin senoviško prieskonio. Nes virtuvėje palubėje galės kaboti sunkus metalas. Tai kurs keistą 19 ojo amžiaus virtuvės vaizdą. Tais laikais į virtuvę eidavo tik vadinamoji prastuomenė, todėl virtuvė neturėdavo būti labai dekoratyvi su išpuoselėtu interjeru. Žalvariniai, aliumininiai gartraukiai, virimo katilai, buržuikės – visa tai buvo įprasti vaizdai kiekvienoje virtuvėje. Dabar tai grįžta į madą ir taps ypatingai madinga šiais metais.

Dizainas iš apačios į viršų

Šįmet formuoti virtuvės stilių reikėtų pradėti galvojant vertikaliai iš apačios į viršų. Pradėti nuo grindų dekoracijų, toliau tęsti mąstymą apie tą modelį baldais, sienomis ir taip pakilti aukštyn, lubas paliekant tarsi atvirą baltą erdvę. Net ir šviestuvai turėtų kaboti žemiau, tad ant pačių lubų neliks nieko, į ką tikrai reikės žiūrėti.

Pažvelk per skylutę

Jeigu norėsite tik vieno nedidelio naujo interjero elemento virtuvėje, tai galės būti trys ar keturios simetriškai išdėstytos skylutės ant spintelės durelių. Tokios, kurios leis šiek tiek žvilgtelėti vidun, o kartu atliks ir prasmingą ventiliavimo vaidmenį.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>