Biurų nuoma Kaune: kas, kur ir už kiek?

Verslo pasaulis neatsiejamas nuo patogių ir komfortiškų biuro patalpų. Be to, biurų nuoma Kaune (ir kituose Lietuvos didmiesčiuose) siekia realizuoti išrankiausių klientų poreikius, siūlydama patogius, funkcionalius ir šiuolaikiškus biurus verslui. Verslo centrų vystytojai pastebi, kad augantys klientų poreikiai yra lygiagrečiai susiję su verslo skirtumais. Ilgą laiką biuro vieta, išplanavimas ir dydis nekėlė jokių klausimų – svarbiausia buvo surasti vietą darbui. Šiandien situacija iš esmės pasikeitė ir biuro patalpos siejamos su individualiais verslo poreikiais.

Kaip atrodo jūsų svajonių biuras?

Pirmiausia turite nuspręsti, ką jums reiškia jūsų biuras. Ar jums reikalingos savarankiškos patalpos su atskiru įėjimu, t. y. ar norite nuomotis visą biurą, ar galvojate apie patalpas verslo centre. Abu sprendimai turi savų privalumų ir trūkumų. Pirmasis variantas reikštų, kad turėsite investuoti gana daug pinigų. Taip jau yra, kad atskiras biuras, ypač – strategiškai patogioje miesto vietoje, reikalaus nemažų išlaidų. Iš kitos pusės, savo verslui suteiksite daugiau prestižo ir savarankiškumo. Patalpos verslo centre reikalauja kiek mažesnių išlaidų, tuo pačiu užtikrindamos galimybę dirbti netoli bendraminčių ir kitų verslininkų. Šiuo atveju būtina apsispręsti, ar rinksitės šiuolaikinį ir modernų verslo centrą, ar senesnės statybos centrus. Jei ketinate dirbti naujame verslo centre, galime užtikrinti, kad gausite visus privalumus, apie kuriuos galvoja kiekvienas verslas – tokie centrai yra stilingi, madingi ir praktiški, t. y. čia įrengiamos ir poilsio zonos, ir laisvalaikio erdvės, nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės, vietiniai restoranai ir pan.

Ar jums svarbi biuro vieta?

Būtina apsispręsti, kur ketinate turėti biurą. Tai priklauso nuo tam tikrų išorinių faktorių. Visų pirma – nuo jūsų klientų. Ar jums aktualu, kad jūsų biuras būtų ten, kur yra dideli žmonių srautai, pvz., Kauno centre. Jei minėtasis kriterijus jūsų versle neatlieka lemiamo vaidmens (t. y. jūsų sėkmė nepriklauso nuo lankytojų), verta pagalvoti apie biurą, esantį toliau nuo judriųjų miesto gatvių – taip išvengsite transporto spūsčių ir ilgos kelionės į biurą / iš jo.

O kokia kaina?

Žinoma, visuomet būtina galvoti apie kainą ir ieškoti optimalaus kainos ir kokybės santykio. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad biuro nuomos kaina priklauso nuo daugybės kitų rodiklių, t. y. natūralu, kad modernūs ir šiuolaikiški biurai reikalaus kiek didesnių išlaidų, tačiau tuo pačiu gausite komfortišką ir patogią darbo vietą, kuri motyvuos tiek jus, tiek jūsų darbuotojus. Jei galvojate apie biurą verslo centre, šių kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki tūkstančio eurų per mėnesį. Dėl kainos siūlome pasikalbėti su nuomotojais, paklausti, kokius privalumus žada konkretus centras, ar suteikiamos nuolaidos, pasirašius ilgalaikes nuomos sutartis ir pan.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>