Būstas Palangoje – verslo šaltinis

Kai jau gegužės pradžioje Palangos verslininkai trimituoja, kad visas būstas jau išnuomotas, akivaizdu, kad šis sezoninis butų nuomos verslas tikrai klesti, o naujos statybos būstas Palangoje būtų kur kas palankesnė investicija, nei kokiame nors kaime viduryje laukų.

Nauji būstai – brangesnė nuoma

Kadangi Palangoje vykdomi statybų projektai vyksta nuolat, tai ir naujų būstų vis atsirastų. Kaip klestintis pajūrio miestelis, Palanga nuolat kyla į viršų ir pritraukia žmonių. Tie, kas perka naujesnius būstus ir juos nuomoja, susižeria tikrai didesnius pinigus, negu Vilniaus būstų nuomotojai. Kadangi čia tikrai galima nusipirkti gerų brangių butų, o paskui juos išnuomoti tikrai brangiai. Geriausi apartamentai naujos statybos name visai šeimai gali kainuoti ir kelis šimtus eurų per parą, tačiau bus verta už tai mokėti. Mat ir pigiausia nuoma (mažiausias kambarėlis pas bobutę) dabar kainuos bent 20 eurų, tai ką jau kalbėti apie nakvynę iš tiesų geresnėse, prabangiose vietose.

Antrus būstus perka vietiniai

Kas gi perka tuos naujos statybos būstus tokiuose miestuose kaip Palanga? Pirmoji kategorija – tai tie patys verslūs palangiškiai, pajūrio gyventojai, gerai supratę, kad tikrai apsimoka investuoti į šį turizmo sektorių. Jeigu ne sau iš nuomos paskolą grąžins, tai bent vaikams bus. Panašiai elgiasi ir Vilniaus gyventojai, kurie tai vienur, tai kitur vis perka brangstančius antrus ir trečius butus. Kadangi tiek sostinėje, tiek pajūryje būsto kainos iš tiesų didelės, tai smagu ir verta turėti to būsto daugiau, galvojant apie ateitį.

NT verslininkai iš kitur irgi domisi būstais

Kiti, kurie ryžtasi investuoti, tai apskritai verslininkai, besidomintys nekilnojamojo turto rinka. Vietiniams patogiau net kelis būstus nuomoti, tačiau rimtesni investuotojai į NT gali sau leisti užsiimti tokiais dalykais kaip itin brangių būstų pirkimas. Didesnė investicija – didesnė ir grąža vėliau, taip, žinoma, mąsto tokio tipo verslininkai, ir jie mąsto teisingai, savo kategorijoje.

Įdomu ir užsieniečiams

Dar vienas pasirinkimas – tai užsieniečių investicijos. Tokios irgi galimas, kuomet vyksta dairymaisi potencialių atsigaunančių šalių. Lietuva vis dažniau įvardijama kaip atsigaunančios ekonomikos šalis, o taip pat čia yra daug nuostabių gamtos resursų. Mūsų mažytis pajūrio ruožas – vienas iš tokių resursų. Taigi, nieko keisto, kad ir čia užsieniečiai ketina prisipirkti naujos statybos būstų Palangoje, taip investuojant. Kaip iš to uždirbti? Turizmo sektorius uždirba vasarą, kuomet būstus nuomoja poilsiautojams.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>