Einame lankyti pirmagimio – ką dovanoti

Dovanas visada smagiausia pirkti vaikams kudikiams, nes tu žinai, ko jie nori. Tu žinai ir, ko nori tėveliai, bet smagiau pirkti tai, kas iš tiesų pradžiugina vaikus. Vaikams kudikiams lengviau nupirkti kažką juos pradžiuginančio, nes jie beginkliai, bejėgiai, neturintys ekonominės galios. Taigi, jie patys negali nusipirkti daugybės dalykų, o dar ir tėvų draudimai valgyti tą ar aną jiems neleidžia kartais pasimėgauti paprasčiausiu šokoladuku. Tačiau mes siūlome pagalvoti apie tai, ką galite jiems padovanoti, kad ir vaikas džiaugtųsi, ir tėvai nepyktų.

Pirmieji žaislai

Einant pirmą kartą į svečius aplankyti naujagimio, galima dovanoti jam pirmuosius žaislus. Kartais tėvai sako, kad vaikučiai turi per daug žaislų, tai tenka šiuos į maišus sukrauti ir išvežti. Neva – kad pridovanoja visi be saiko… Saiko nėra, tačiau gali būti blaivus mąstymas. Jūsų tikslas yra padaryti taip, kad jūsų žaislas nekeliautų į tą maišą ir ant palėpės. Toks jis bus, jeigu pirksite vaikams unikalius, ne pačius pigiausius žaislus, ne tai, ką iš karto pirmo pasitaikiusio nupirks ir kiti lankytojai. Jis gali būti ir stilingas. Žaislai dažnai kuriami pagal kažkokius kičo standartus, tačiau jeigu žaislas bus dar ir panašus į stilingą interjero detalę, mamytė ne tik jo neišmes, bet galbūt net ir įdės į Instragram profilį.

Pirmieji drabužėliai

Praktiškas dalykas bus pirmieji vaiko drabužėliai. Tai bus maikutės, šliaužtinukai, apatiniai, viršutiniai drabužėliai, šiltas kombinezonas. Norite, kad vaikas būtų irgi patenkintas? Rinkitės tokius raštus, margumynus, kad vaikui patiktų. Gal turėtų būti pavaizduoti zuikučiai, gal kiti žaismingi, vaikui patinkantys paveikslėliai.

Vaiko batukai

Naujagimiui batukų dar nereikia, tačiau vos jis pradės stotis ant kojyčių – batukų prireiks. Tad, jeigu dovanosite batukus mažam vaikučiui, nenupirkite per mažų. Geriau jau šiek tiek per didelius, nes iki jų jis vis tiek „daaugs“.

Lovelė ar vežimėlis

Rimta dovana gali būti dovanojama senelių, uošvių ar pasiturinčių giminaičių. Jeigu jaučiate, kad jums priderėtų padovanoti „rimtą dovaną“, tuomet tai galėtų būti vaikiška lovelė, vežimėlis. Tokias dovanas taip pat nesunkiai galite užsisakyti iš interneto, nereikės net su priekaba važiuoti parsivežti.

Pagalbinės priemonės

Aišku, galima dovanoti ir papildomą įrangą, daiktus, reikalingus auginant mažylį: buteliukus, sauskelnes ir pan. Vaikui tai nebus didelis džiaugsmas, bet tėvams palengvės. Visgi, protinga yra prieš atvykstant aplankyti naujagimio paklausti tėvelių, ko vaikučiui reikėtų.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Renata

    Visgi, naujagimio sutikimo dovanėles reikia gerai apgalvoti – jos turi būti ne tik gražios, bet ir saugios, kokybiškos. Geriau mažesnė dovanėlė, bet naudinga ir džiuginanti.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>