Žingsniai renkantis butą

Domina butai jauniems žmonėms, tačiau nežinote, nuo ko pradėti tinkamiausio buto medžioklę? Galima išskirti keletą paprastų žingsnių, kurie padės nesunkiai išsirinkti gerą, patikimą butą jūsų gyvenimui. Butai Naujamiestyje yra madingi, butai Pašilaičiuose pigūs, o butai Žvėryne brangūs. Tačiau vien tokios informacijos nepakanka, ar ne? Tad renkantis pravartu vadovautis keliais kriterijais.

Kur eisite į parką?

Rinkdamiesi naują būstą sau, savo gyvenimui, pagalvokite, kur jūs eisite į parką? Net jeigu apie tai visiškai nepagalvotumėte, tačiau tai bus svarbu. Kokie bus keliai iki parko, ar saugūs, ar parkas saugus naktį? Ar galėsite ten eiti su vaiku, ar galėsite ten vestis šunį? Antai, butai Naujamiestyje gali pasiūlyti nuostabias sąlygas norintiems nueiti į parką, o ką gali pasiūlyti kiti butai? Žvėrynas ir Naujamiestis – tie du rajonai, kurie atrodo gana toli vienas nuo kito, tačiau iš tiesų juos skiria ir jungia didžiausias bei gražiausias parkas sostinėje.

Koks supa viešasis transportas?

Gal jūs dabar važiuojate su mašina ir viešasis transportas šią akimirką nesvarbu. Tačiau žinokite, kad geras susisiekimas viešuoju transportu visada yra vienas didžiausių privalumų. Gal gyvenimo aplinkybės pasikeis ir nevairuosite mašinos, gal mašina kartais neužsives, gal vyras nevairuos. O svarbiausia – vaikai turi turėti galimybę ir sąlygas keliauti savarankiškai, patys planuoti savo nedideles išvykas iš namų, o ne visada laukti, kada tėvai galės juos nuvežti ir parvežti. Todėl gyvenimas kur nors Turniškėse gal ir atrodo romantiškas dėl miško ir prabangios kaimynystės, bet juk iš tiesų nebus lengva susisiekti su miestu.

Ar toli darbas

Jeigu manote, kad visada dirbsite panašiame sektoriuje, gal galite ir pasakyti, kaip toli bus darbas? Jeigu esate prekybos centro kasininkas, darbų rasite visur. Jeigu valstybės tarnautojas – veikiausiai visada teks dirbti centre. Pagalvokite apie tai, kiek laiko praleidžiate transporte, vien tik keliaudami iki darbo ir atgal. Ar norite, kad taip ir būtų? Jeigu ne, jums reikia planuoti savo maršrutus kitaip ir pasistengti, kad namai būtų arčiau darbo. Tad nesirinkite tokio gyvenimo, kai iš anksto žinosite, jog iki darbo turėsite važiuoti 1 valandą. Nes tai reiškia 2 – 3 valandas per dieną, 10 – 15 valandų per savaitę, 40 – 60 valandų per mėnesį ir galbūt net 280 – 400 valandų per metus bus skirta ne kažkam produktyvaus ar malonaus, o tiesiog važiavimui į darbą arba iš darbo.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>