Taisome mašinos stiklą

Jeigu jūsų automobilio langas visiškai sudaužytas, labai suskilęs, vadinasi, mašinos laukia stiklų perklijavimas. Jis bus būtinas, siekiant užtikrinti ekipažo saugumą. Apie tai plačiau skaitykite čia. Kaip vyksta stiklų perklijavimas ir remontas?

Nustatykite įtrūkimo pobūdį

Jeigu matote, kad stiklas sutrūkęs, dar nebūtinai jį visą reikės keisti. Pirma patikrinkite, kur ir kas yra suskilę. Tarkime, jeigu suskilęs priekinis stiklas didžiuliame plote, tiesiai priešais vairuotojo nosį, tuomet stiklą tkrai reikės visą perklijuoti. Tačiau, jeigu tai tik nedidelis įskilimas kur nors kraštelyje – tokia priemonė visai nebūtina ir nereikalinga. Kita vertus, reikia pamąstyti ir apie tai, kas bus, jeigu tas kraštelyje esantis įtrūkimas plėsis. Tad ir jį reikia sutvarkyti – suklijuoti. To nepadarysite patys, vis tiek, jeigu suskilo stiklas, pirmiausia reikės vežti pas meistrą.

Nuo ko atsirado įtrūkimas

Kai sutaisysite stiklą, jums reikės atsakyti sau sąžiningai į klausimą – iš kur jis buvo atsiradęs. Kas iš to, jeigu jums dabar pakeitė ar sutaisė mašinos stiklą, tačiau iš tiesų vėl ta pati situacija pasikartos jau po kelių savaičių. Gal stiklas buvo sudaužytas dėl to, kad važinėjate nuolat žvyrkeliais paskui traktorius? Gal tuomet reikėtų laikytis saugaus atstumo, kad iš po traktoriaus ratų šokinėjantys akmenukai jums nesuskaldytų stiklo? O gal mašiną paliekate nesaugioje vietoje, kur kažkas nuolat įsilaužinėja? Irgi nieko gero – ieškokite saugesnės vietos. O gal turite labai blogus vairavimo įpročius ir nuolat patenkate į avarijas? Apsvarstykite, kam jums išvis automobilio, juk gali nutikti ir daug blogesnių dalykų, arba keiskite vairavimo įpročius. Automobilio stiklai yra ilgaamžiai ir jie neturėtų skilinėti, jeigu niekas jų iš išorės nepažeis. Žinoma, jie ir įstatyti turi būti kokybiškai, gerai įtempti, tada tvirčiau laikysis, dėl to niekada stiklo nekeiskite patys, vežkite meistrams. Tačiau faktas tas, kad jeigu stiklas dažnai skyla – jūs kažką darote ne taip.

Raskite gerus meistrus

Būtent tam, kad pakeistas stiklas stabiliai laikytųsi automobilio korpuse, kad atlaikytų nedidelius smūgius, kad negadintų oro pagalvių veikimo sistemos, reikia stiklą labai gerai įdėti. Tai svarbiausia naujoms mašinoms, turinčioms oro pagalvių sistemą, gelbstinčią avarijose. Tad norėdami, kad stiklai būtų pakeisti, turėsite surasti ir gerus meistrus. Neikite pas bet kokį žmogų iš gatvės – rinkitės patikimą įmonę, oficialiai dirbančią ir galinčią įrodyti, kad savo darbą ji jau ne kartą atliko gerai.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>