Iš metalo laužo – geras mikro autobusiukas

Tikriausiai visi pažįstate bent vieną auksarankį, kuriam metalo laužas atrodo kaip aukso krūva, kuris iš šiukšlių moka pasidaryti kažką. Taigi, automobiliu supirkimas Vilniuje mūsų kalbinamam Vytui yra tikras lobynas, puikūs ištekliai naujiems automobiliams suformuoti. Kaip sako pats Vytas, automobiliu supirkimas daro vieną verslą, o jis – kitą. Jam tiesiog patinka naujam gyvenimui prikelti kažką tokio, kas atrodė jau kaip nepataisomas ir niekam netinkamas dalykas.

Didelis autobusiukas

Pirmasis mikro autobusas, kurio gimimas taip pat prasidėjo ten, kur vyksta ir automobiliu supirkimas Vilniuje, buvo sukonstruotas dar prieš 10 metų. Tada Vytas padarė nuostabų labai naujai ir moderniai atrodantį mikro autobusiuką. Galvojo, kad su juo ir su savo šeima dar turės galimybę smagiai praleisti laiką keliaujant po Lietuvą, tačiau vėliau teko jį parduoti. Tuo metu Vytas dirbo tokioje įmonėje, kur direktorius visuomet darydavo baisų spaudimą savo darbuotojams. Tai vykdavo įvairiais būdais, netgi raginant jam (šefui) perparduoti savo automobilį. Taigi, nors labai liūdėjo visa šeima, bet Vytui teko šią savo seną mašiną, prikeltą naujam gyvenimui, gražiai perleisti savo viršininkui. Tai nebuvo labai sąžininga, nes viršininkas buvo ir pasiturintis, ir jam tarsi nebuvo poreikio tokią gerą didelę mašiną turėti. Jis neturėjo šeimos, tad kam jam tokio kempinginio automobilio? Galų gale, vis tiek jis savo norus patenkino.

Žalias mikro autobusas

Paskui Vytas pirko mėlyną autobusiuką ir ilgokai važinėjo su juo. Vėliau jokio nebeturėjo, tas mėlynas jau niekur nebetiko, tik automobiliu supirkimas jo laukė dalimis. Kartais dalykai sugenda nepataisomai, praranda savo vertę ir jau nieko su jais daugiau negali padaryti. Tada atsirado viltis ir noras pradėti taisyti dar vieną mašiną. Jis gavo iš kažkur žalio autobusiuko kėbulą ir, panašu, nutarė ir šią mašiną prikelti dar vienam gyvenimui. Pavyko visai gerai, nes dar ir dabar su šia didele mašina važinėja. „Man labai gerai, labai patogu. Aš pats čia beveik viską joje pasidariau, todėl važinėju labai pigiai. Sudėjau dujas, ir dabar man mažai kainuoja kuras. Be to, yra pakeistas ir variklis, kitos detalės. Iš išorės jis atrodo senas, bet aš jį gerai pažįstu ir žinau, kokių su juo gali kilti nesklandumų, todėl bet kada esu viskam pasiruošęs. Dar važinėsiu su juo šimtą metų, tikrai tiek laikys“, – šypsosi savininkas.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>